У Мошни повертається пільговий рейс

Середа, 10 червня 2020 14:48

З 1 липня Мошнівська сільська рада відновлює перевезення пільгових категорій громадян – жителів села Мошни. Таким чином, на Черкащині Мошни єдині віднайшли можливість потурбуватися про своїх пільговиків.

Як відомо, держава гарантує соціальний захист пільгових категорій громадян у законодавчих статтях, проте на практиці перекладає всі зобов’язання та відповідальність на місцевий рівень – сільські ради та громади, причому не підкріплюючи їх фінансовим ресурсом. Серед переліку, анонсованого на рівні держави, й безкоштовний проїзд пільговиків.

Ще торік, поки на рівні району точилися перемовини про співфінансування районної та сільських рад на організацію пільгових перевезень для окремих категорій громадян у населених пунктах Черкаського району, завдяки домовленості сільської ради та перевізника, пенсіонери, учасники АТО та інші пільговики з Мошен були забезпечені пільговим проїздом.

Нині після тривалого карантину громади взагалі відмовляються від перевезень пільгових категорій населення. Проте місцева влада Мошен вирішила зберегти можливість безкоштовного проїзду встановленим автобусним маршрутом для своїх односельців - пенсіонерів та інвалідів, що віддали свої роки тяжкій праці, отримавши взамін мізерні пенсії.

-       Ми впродовж трьох років підтримували пільгові категорії мошнівчан, самотужки організовуючи для них щотижня безкоштовні автобусні рейси за маршрутом «Мошни - Черкаси» і «Черкаси - Мошни». Тривалий карантин вніс свої корективи в налагоджену роботу. Проте ми, хочу наголосити, єдині в Черкаській області, вирішили зберегти цю послугу - соціальну підтримку пільгових категрій громадян. І вже з 1 липня мошнівські пільговики зможуть знову раз на тиждень безкоштовно їздити до Черкас і назад, - повідомив сільський голова Богдан Шкарбута. - Ми і надалі дбатимемо про наших односельців, які власним життям і працею заробили право на турботу держави про них.

До слова, з 1 липня у Мошнах відновлює роботу ДНЗ "Лісова казка".

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30