У Первомайську облаштовують пам’ятний знак на честь односельчанина

Середа, 06 травня 2020 15:07

У центрі села Первомайське Тубільцівської сільської ради односельці та меценати облаштували пам'ятний знак та закладають парк на честь свого односельчанина – учасника АТО капітана Андрія Плохого, який загинув у серпні 2014 року біля селища Красний Яр Луганської області. Перше деревце в парку посадили батьки Героя – Любов Петрівна та Віталій Анатолійович.

За словами сільського голови Надії Шафікової, спорудити пам’ятний знак на честь загиблого односельця виконком та депутати сільської ради вирішили ще на початку року. Відкриття планували до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги, проте через карантин урочистості перенесуть на червень.

-        Сам пам’ятний знак та територію під парк ми, як-то кажуть, всім миром облаштовуємо, - розповідає очільниця села. – За це в першу чергу хочу подякувати батькам нашого Героя, депутату обласної ради Володимиру Доманському, депутату районної ради Анатолію Маринчаку, керівникам ТОВ «АРКОП» Андрію Копієвському, ЯСП ТОВ «ПОНОМАР» Сергію Якименку, ДП «Перемога Нова» Віктору Гринюку, БФ «Урожай-Громаді», директору ДП «Черкаське лісове господарство» Віталю Пустовіту, керівниками Софіївського, Яснозірського, Старосільського лісництв, молоді с. Первомайське – Дмитру Гуку, Володимиру Соломасі, Тетяні Цап, працівникам соціальної сфери, депутатам сільської ради та всім небайдужим односельцям, які взяли участь в розчищенні території під парк. Деревця ми продовжуємо досаджувати.

Під новий парк облаштували територію в центрі с. Первомайське по вул. Черкаській – з площі викорчували та вивезли кореневища старих дерев, прокладають доріжки. Відтепер тут ростимуть кілька сотень саджанців туї, ялівцю, клену червоного, фундуку, а ще калина.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30