Як відеорезюме допомогло черкащанці знайти роботу

Середа, 18 грудня 2019 09:24

Витративши час на безуспішний самостійний пошук роботи, пані Інна звернулася до фахівців Черкаської районної філії обласної служби зайнятості. Фахівці служби дізналися про її професійні очікування, оцінили навички та визначили здібності, запропонували скласти і записати відеорезюме, щоб сприяти швидшому працевлаштуванню.

-        Я звернулася до Черкаської районної філії обласного центру зайнятості, тому що шукала роботу за спеціальністю інженера-електроніка. Цьогоріч закінчила навчання і здобутий фах мені до вподоби, - розповідає пані Інна. – Разом з кар’єрним радником я пройшла профілювання та склала індивідуальний план пошуку роботи. Серед іншого вона мені й запропонувала скласти відеорезюме для роботодавця.

Дівчина на відео записала коротку розповідь про себе, здобуту освіту, особисті якості тощо.

-        А вже на черговому прийомі мій кар’єрний радник запропонувала вакансію інженера в одному з підприємств міста, - розповідає дівчина.

Під час уточнення актуальності вакансії роботодавець попросив фахівця служби зайнятості попередньо надіслати йому резюме та був зацікавлений отриманим у форматі відео. Відтак, успішно пройшовши співбесіду, Інна отримала бажану посаду, а роботодавець – сумлінного молодого та амбітного працівника.

-        Традиційно пошуки роботи стартують зі складання і відправлення резюме претендента на вакансію. За змістом, стилем, способом подачі інформації у роботодавця складається перше враження про потенційного працівника, яке під час особистої зустрічі може підтвердитися або змінитися. Головна мета відеорезюме – допомогти роботодавцю визначитися з вибором ще на етапі ознайомлення з резюме претендента, а потенційному працівнику підвищити свої шанси на ринку праці. Впродовж 2019 року такою послугою районної служби зайнятості скористалися 14 осіб, - зауважив директор філії Олександр Гриценко.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30