Жителі Руської Поляни пропонують сусідам об’єднатися

Понеділок, 28 березня 2016 10:36

Руськополянці вирішили надіслати пропозицію про добровільне об’єднання в одну громаду своїм сусідам – геронимівчанам та дубіївчанам. Таке рішення ухвалили на загальній сходці села у неділю, 27 березня.

-         Наші села поєднані не просто межами, а більше сімейними чи родинними зв’язками. Тут всі один одного знають змалку, чують про досягнення та проблеми, їздять чи ходять один до одного в гості не завжди освітленими вулицями, і в один голос при цьому сварячи місцеву владу і не тільки. Сьогодні ми отримали можливість не просто говорити все, що думаємо про бездіяльність влади на місцях, а власноруч створити потужну територіальну громаду, яка й визначатиме, де потрібно буде відремонтувати дорогу, а де вчепити ліхтар, якого перевізника впустити в село, а якого ні, яке обладнання придбати в школи, а яке в дитячі садки. Сьогодні ми вирішуємо, яким буде майбутнє наших дітей, - переконаний руськополянський сільський голова Олег Гриценко.

У лютому він ініціював об’єднання з Геронимівкою та Дубіївкою, а протягом місяця депутати сільської ради проводили в своїх округах опитування. Відтак, відповідно до затвердженої на сесії сільської ради квоти по кількості уповноважених представників кожного виборчого округу села із розрахунку від 35 виборців один представник в громадському обговоренні взяли участь 250 осіб.

-         Наші села мають певне ресурсне забезпечення, але за браком власних коштів значна частина питань місцевого значення не вирішується належним чином. Територіальні громади, які не візьмуть участі у добровільному об’єднанні, залишаться осторонь процесу і не отримають фінансової підтримки, - каже житель села Микола Фіалковський.

Відтак, після обговорення одноголосно присутні вирішили запропонувати сусідам об’єднатися. Як-то кажуть, будуть засилати сватів, а от чи відбудеться весілля покаже час. У будь-якому випадку остаточне рішення про об’єднання мають ухвалити всі сільські територіальні громади. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31