Як безробітним здобути професійну освіту знають у службі зайнятості

Четвер, 04 липня 2019 14:32

За направленням Черкаської районної філії обласного центру зайнятості безробітні можуть здобути первинну професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації відповідно до потреб виробництва.

«Нині без постійного підвищення кваліфікації складно відповідати вимогам сучасного виробництва та сфери послуг. До того ж, для роботодавця однаково важливими є як вміння та навички працівника, так і документ про відповідну освіту. В таких випадках на допомогу приходить служба зайнятості та її ресурси», - зазначає заступник директора філії Вікторія Огіренко.

Так, професію «робітник зеленого будівництва» на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості нині здобуває Оксана із Руської Поляни. Жінка, працювала озеленювачем та фахівцем садово-паркового господарства, попри те, що мала спеціальність зубного техніка.  Оксана власними силами здобувала знання та напрацьовувала вміння у сфері садівництва. Проте, відсутність відповідної освіти та низька кваліфікація стали причиною звільнення.

-        Для того, щоб продовжити роботу, яка була їй до душі, Оксана мала здобути освіту. Тому домовилась зі своїм колишнім роботодавцем про гарантію працевлаштування після навчання і він погодився її чекати, - розповідають у службі зайнятості. - За результатами профдіагностичного тестування у безробітної виявлені творчі здібності та схильності до професій природничого напрямку. Відтак жінка отримала направлення Черкаської районної філії навчатися до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Робітник зеленого будівництва».

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29