Люди з інвалідністю зустрілися з профільними чиновниками

Четвер, 27 вересня 2018 09:16

«Змінивши на краще життя особи з інвалідністю, ми робимо наше життя кращим» - семінар під таким гаслом організувала для людей з інвалідністю очільниця районної організації ВОІ «Союз організацій інвалідів України» Марія Островська.

У семінарі взяли участь голова обласної організацій ВОІ «Союз організацій інвалідів України» Лідія Чаплюк, а також керівництво району, представники управлінь та відділів Черкаської РДА, Пенсійного фонду, Служби зайнятості, медицини району. Мета семінару - дати змогу людям з інвалідністю отримати актуальну інформацію від профільних чиновників про зміни щодо медичного, пенсійного та соціального забезпечення, а також нововведення в освітянській сфері. Найбільше запитань у присутніх було щодо медичної реформи. Люди зауважують, що в деяких селах у сімейних лікарів після п’ятої вечора вимкнений телефон, а також скаржаться, що останнім часом не можуть отримати пільгові ліки, як це передбачено відповідною державною програмою.

Про те, що поточного року вдалось зробити для неповносправних людей в Черкаському районі, присутнім розповіла голова Черкаської районної організації ВОІ «Союз організацій інвалідів України» Марія Островська. 

-        Рік ми розпочали з видачі гуманітарної допомоги, - повідомила вона. – Видали два електро- та п’ять механічних візків, чотири ходунки, одяг та памперси для дорослих.

Як вона повідомила, на комісію з надання одноразової матеріальної допомоги при Черкаській РДА надійшло 58 заяв. Допомогу отримали одиниці. Загалом з районного бюджету для Черкаської районної організації ВОІ «Союз організацій інвалідів України» спрямували 35 тис. грн. На ці кошти організували й провели Фестиваль художньої самодіяльності, в якому взяли участь 180 осіб – артистів та глядачів. А до Міжнародного дня людей з особливим потребами роздали 100 продуктових наборів сім’ям, де проживає двоє або більше неповносправних людей та особам з інвалідністю І групи.

Частину благодійних акцій організували для дітей з інвалідністю. Приміром, лише в Черкаському районі «сонячних діток» проживає двадцять осіб. До Міжнародного дня захисту дітей за рахунок коштів районного бюджету для дітей з інвалідністю придбали ранці. За кошти спонсорів діти відвідали зоопарк і частувалися ласощами. На День Незалежності, завдяки підтримці нардепів Сергія Рудика та Владислава Голуба, діти відвідали столицю.

 Ілона Левченко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30