Як Держпраці домоглося виплат родині загиблого на виробництві

Середа, 05 вересня 2018 12:01

Родина загиблого чоловіка, який працював водієм на підприємстві «Проектбудсервіс», отримає гарантований державою соціальний захист та щомісячні страхові виплати у результаті його смерті на виробництві. Їхні права відстояли фахівці Управління Держпраці  в апеляційному суді.

-        Торік у серпні водій транспортних засобів Підприємства об'єднання громадян Звенигородської районної громадської організації інвалідів «Надія» знайшли мертвим в кузові напівпричепа, що стояв на майданчику для розвантаження лісоматеріалів під кран-балкою. За висновком КУ «Черкаське обласне бюро судово-медичної експертизи» причиною смерті потерпілого є черепно-мозкова травма внаслідок удару падаючого предмету, - зазначають в Управлінні. - Комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку Управління Держпраці у Черкаській області визнала нещасний випадок таким, що пов’язаний із виробництвом. Підприємство не погодилося з висновком комісії та подало позов до суду першої інстанції з вимогою скасувати акт спеціального розслідування нещасного випадку, що стався з водієм.

Відповідно до постанови Апеляційного суду Черкаської області рішення суду першої інстанції, яким позовні вимоги було задоволено, підлягає до скасування. Підприємству відмовлено у скасуванні акту спеціального розслідування нещасного випадку, а родина потерпілого отримає гарантований державою соціальний захист та щомісячні страхові виплати.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30