У Руській Поляні встановили сучасні зупинки

Середа, 22 серпня 2018 11:07

Чотири сучасні зупинки громадського транспорту облаштували поки що в центральній частині села. У сільській раді кажуть, що це лише початок оновлення інфраструктури громадських зупинок, бо руськополянці вже оцінили запропонований комфорт та просять продовжити зміни.

– Щоб зупинка вписувалася в архітектуру населеного пункту, європейські дизайнери пропонують облаштовувати її зі скла. Ми взяли їхній досвід за взірець, а українську майстерність та матеріали – за основу. Над проектом оновлення громадських зупинок у Руській Поляні працювали більше двох років, – коментує сільський голова Олег Гриценко. – Реалізувати його вдалося, як завжди за підтримки активних, ініціативних місцевих «кулібінів» нашої громади. Це, зокрема, Віктор Рура та його син Дмитро, які взяли на себе зварювальні роботи та облаштування павільйонів. Окрема подяка Нерсіку Абрамяну, який підготував майданчики для них.

Одна зупинка вартує 20 тисяч гривень. До речі, завдяки такій командній роботі й вартість зупинок для сільського бюджету обійшлася в рази меншою, аніж би їх придбавали вже в зібраному вигляді.

– Цей проект буде недороговартісним і в подальшому обслуговуванні, адже фарбувати зупинки не потрібно, – зауважує керівник села. – Сумніви щодо етичного поводження з громадським майном у жителів села, звичайно, були, проте, я вважаю, що, оскільки наше покоління обрало європейський шлях розвитку, то перейме і їхню відповідальність за цей вибір. До речі, люди вже зверталися з питанням, коли і в інших місцях зупинки громадського транспорту будуть облаштовані такі естетично-зручні місця для очікування маршрутних автобусів.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31