Фахівців РЦЗ навчали працювати з ветеранами АТО

Вівторок, 12 червня 2018 15:19

Для фахівців Черкаського районного центру зайнятості нещодавно провели семінар по вдосконаленню роботи з ветеранами АТО.

– До вирішення проблеми соціальної адаптації військових потрібно підходити різносторонньо й комплексно. Якщо учасник АТО звернувся за допомогою у працевлаштуванні, то, перш за все, необхідно з’ясувати його побажання, мету і мотивацію, з якою він звернувся до служби зайнятості, – зауважила начальниця відділу організаційно-правової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Людмила Пона, яка й провела семінар для працівників служби зайнятості.

Вона пояснила, чому у ветеранів відбуваються фізіологічні та психологічні зміни, які теми не варто піднімати в розмові, як поводитися при спілкуванні. Під час семінару обговорювались способи подолання стресу, підвищення рівня комунікабельності, досвід повернення ветеранів до мирного життя та їх соціальної адаптації.

– Черкаський районний центр зайнятості у своїй роботі приділяє особливу увагу демобілізованим учасникам АТО. Ми удосконалюємо співпрацю із соціальними партнерами, громадськими та волонтерськими організаціями, які опікуються проблемами цих людей, – зазначив директор Черкаського районного центру зайнятості Олександр Гриценко.

Учасники тренінгу обговорили значимість співпраці між владою і громадою та взаємодії всіх суб’єктів соціальної роботи, механізми захисту прав ветеранів.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28