Соціальний магазин від ДП «Перемога Нова» приїхав до тубільчан

Четвер, 31 травня 2018 10:44

Лідія Петрівна прийшла придбати продукти до соціальної крамниці ДП «Перемога Нова» Групи МХП, яка вперше приїхала в Тубільці. Вона одна з тих, хто тиждень тому під час громадських слухань підтримав пропозицію підприємства стати партнером громади Тубільцівської сільської ради. Жінка каже, що для села така співпраця можливість вижити.

— Я переймаюсь, насамперед, про своїх дітей та внуків. Аби вони залишилися жити в селі, потрібна робота. Поки її немає. Буде підприємство — будуть робочі місця, — каже пенсіонерка. — Водночас потурбувалися й про нас, пенсіонерів. Вдячна тим, хто підтримав ідею із соціальним магазином. При наших мізерних пенсіях це — чудовий спосіб підтримки та турботи про людей у селі.

Нагадаємо, мобільна соціальна крамниця від дочірнього підприємства агроіндустріального холдингу МХП Будищенської птахофабрики «Перемога Нова» — це перший спільний проект підприємства та місцевої влади. Рішення про її роботу в селах Тубільцівської сільради керівництво птахофабрики ухвалило на громадських слуханнях. У таких магазинах, що вже функціонують в селах Будищенської сільської ради, малозабезпечені родини та пенсіонери зможуть купити до 5 кілограмів курятини за зниженою ціною — всього 15 гривень за кіло.

Тубільчанам відкриття виїзної торгівлі в центрі села сподобалося. За кілька годин роботи магазину на колесах в Тубільцях скупилися близько 400 селян.

— Пенсіонерам у селі з такими мізерними пенсіями важко вижити, а смачним поласувати хочеться, — додає Любов Іванівна Топчій, яка теж прийшла до соціальної крамниці за закупами.

Директор підприємства Віктор Гринюк каже, що мобільний магазин буде заїздити в села Тубільцівської сільської ради щомісяця. Людей повідомлятимуть заздалегідь. Аби визначитися з необхідними обсягами продукції для населення, сільська рада подаватиме списки малозабезпечених та пенсіонерів.

— Ми допомагаємо громаді, яка нас підтримала. Домовилися про співпрацю й одразу її розпочали. Соціальний магазин став новим етапом нашого партнерства. Пенсіонери — це люди, які особливо потребують підтримки, тому мають відчути її першими, — каже Віктор Гринюк.

— Я вважаю, що сьогодні прийнятні будь-які способи допомогти, — зауважує сільський голова Надія Шафікова. — Раніше підприємство завезло будівельний матеріал для ремонту сільських доріг. Сьогодні наші пенсіонери та інші незахищені верстви населення, які заощаджують кожну копійку, отримали можливість придбати продукцію за пільговими цінами. До речі, для людей, які не можуть самостійно прийти до магазину, продукцію розноситимуть соціальні працівники.

Відтепер соціальний магазин приїжджатиме щомісяця до всіх сіл Тубільцівської громади. Такі пункти продажу від ДП «Перемога Нова» обслуговують уже 2 сільські громади у Черкаському та Чигиринському районах. Це населені пункти, де розташовані або планується будівництво виробничих ділянок підприємства. Тут люди вже переконались, що співпраця з потужним інвестором дає добрі плоди.

Наталія Усенко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31