Співпраця з інвестором - запорука розвитку громади

Понеділок, 07 травня 2018 16:43

Вирівняти місцеві дороги у селах Тубільцівської сільради на прохання очільниці села та людей узялося підприємство їхніх сусідів-будищенців – ДП «Перемога Нова». Керівництво птахофабрики погодилося засипати майже 1 тисячу кубів вторинного щебня на найпроблемніших ділянках усіх сільських вулиць. Минулої п’ятниці перші 200 кубів лягли на дороги в Тубільцях.

Сільчани кажуть, що, аби ще трохи почекали з ремонтом, то й газову трубу б побачили вздовж дороги.

За підсумками першого кварталу, сільський бюджет отримав зовсім незначне перевиконання, тож власних коштів на розвиток інфраструктури села вкрай не вистачає.

– Попередньо депутати сільської ради провели обстеження всіх місцевих доріг у чотирьох населених пунктах та визначили найбільш проблемні ділянки, а потім взялися й супроводжувати ремонтні роботи, – каже сільський голова Надія Шафікова. – Приміром, коли у минулу п’ятницю заїхали перші машини зі щебнем, до темна допомагав працівникам ДП «Перемога Нова» депутат сільської ради Володимир Шепіль.

Очільниця громади каже, що на тих вулицях, де люди згуртувалися й також вийшли допомагати розрівнювати суміш на дорозі, – справи пішли швидше й краще.

– Спільна робота підкріплена співпрацею з потужним підприємством, яке готове допомагати громаді, звісно згуртовує людей, – каже Надія Шафікова, висловлюючи подяку й керівництву птахофабрики й односельцям.

Загалом на сільські вулиці Тубільцівської сільради до кінця травня ляже майже тисячу кубів вторинного щебня.

– Створювати умови, аби людям було комфортно жити зараз у своєму селі – це мессидж підприємства, як соціального партнера громади, де знаходяться потужності агроіндустріального холдингу МХП. Ми завжди відкриті до співпраці і намагаємося вирішувати усі гострі соціально­економічні потреби громад­партнерів, – каже керівник ДП «Перемога Нова» Віктор Гринюк.

Наталія УСЕНКО

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31