Сагунівські пенсіонери не хочуть їздити в лікарню під обід

П'ятниця, 18 березня 2016 16:42

Пільгове перевезення за новим графіком у лютому їм затвердили депутати сільської ради. Відтепер з села вони можуть виїхати близько 12 години дня, а повертаються - після сьомої вечора. Такий графік влаштовує не всіх сагунівчан.

-         Я не можу здати аналіз крові в лікарні, бо беруть їх зранку, а не по обіді, - нарікає пенсіонерка Анастасія Андріївна. – Пенсії мізерні, а проїзд дорогий. Кілька разів заплатила за дорогу і вже залишилася або без хліба, або без ліків.

Індивідуальні та колективні скарги посипалися в управління праці та соціального захисту населення адміністрації.

-         Щороку графік на перевезення пільгових категорій громадян узгоджується із сільським головою. Натепер керівники органів місцевого самоврядування по району визначили один день – вівторок, - коли пільговики можуть безкоштовно проїхати у місто, аби вирішити свої справи. Близько дев’ятої ранку він виїздить із села, а повертається пообіді. Депутати Сагунівської сільської ради затвердили свій графік, – перекроювати який повноважень ні в управління, ні в райдержадміністрації взагалі немає, - каже начальник управління Сергій Чубань і радить звертатися до депутатів, яких обирали відстоювати свої інтереси.

Натомість у сільській раді кажуть, що новий графік депутати затверджували після подворового опитування в своїх округах.

-         Прийняття такого рішення пов’язане з необхідністю вирішити проблеми перевезення у години «пік» людей, які працюють, а також студентів та школярів, які щодня їздять на навчання, - каже Сагунівський сільський голова Ірина Бодяненко. - Не секрет, що багато представників пільгових категорій використовують цей рейс, аби поїхати на базар, чи й просто «між люди» вибратися. Також постійно виникають проблеми з тим, що пенсіонери не хочуть пускати студентів в автобус, конфліктують з ними. Тому депутати провели опитування і більшість висловилася за новий графік. Три тисячі не страждатимуть, якщо він не влаштовує 15 осіб.

Для тих, хто не встигає здати аналізи в районній лікарні, вона обіцяє, що найближчим часом їх робитимуть в амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Туди приїздитимуть лаборанти щовівторка. Окрім того, в селі відкриють нову аптеку, де ціни та асортимент нівелюють потребу їздити в місто за ліками. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31