У Мошнах перекрили трасу

П'ятниця, 20 квітня 2018 13:29

Сьогодні о 10-й ранку жителі Мошнівського куща перекрили трасу. За годину в районі мосту через річку Вільшанку, що у Канівському напрямку, зібралося зо дві сотні осіб. Окрім мошнівчан тут жителі Софіївки, Байбузів, Яснозір’я, Будища. Люди вимагають капітального ремонту траси Р10 «Черкаси–Канів», що йде через село, і обмеження руху транспорту.

За словами сільського голови Мошен Богдана Шкарбути, акція була ініційована громадськими активістами за допомогою соцмережі «Фейсбук».

– Після закриття мосту через Дніпро весь транспорт поїхав через Мошни. У нас вже не просто дорога розбита. Вона «роз’їхалась» до основи. Адже коли її будували, не розраховували, що по ній рухатиметься важковаговий транспорт. Ми неодноразово звертались до районного та обласного керівництва, маємо стос листування з інстанціями, кілограма на півтора, – розповідає Богдан Вікторович. – Наше звернення зачитували вже навіть у Верховній Раді. Але далі обіцянок справи поки що не дійшли. Лише в адміністративних межах Мошен потрібно відремонтувати дванадцять кілометрів дороги державного значення.

Останнім часом у нас з’явилась нова проблема: спритні водії почали об’їжджати внутрішніми дорогами, що в самих Мошнах, – продовжує він. – Я вже написав необхідні листи, щоб встановити знаки для обмеження руху транспорту. Але дозволу потрібно чекати зо два місяці. За цей час і наші, мошнівські, дороги розіб’ють вщент.

Як стало відомо «Сільським обріям», вже на початку 12-ої години до протестувальників приїхало районне керівництво.  Вже напрацьовують графік робіт.

– Якщо він влаштує людей, акцію буде припинено, – говорить Богдан Шкарбута.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28