Університет ІІІ віку набирає нових студентів

Четвер, 11 січня 2018 10:13

29 слухачів Університету ІІІ віку торік отримали сертифікати випускників. Вони закінчили курс навчання на факультетах «Краєзнавства та мистецтв» у Мошнах та «Інформаційний» й «Прикладного мистецтва» у Байбузах.

-         Нинішнього академічного року будуть діяти два нові факультети: «Гармонійного розвитку» у Яснозір’ї та «Здорового способу життя» у Мошнах. Прийом документів вже розпочато і нинішні випускники можуть стати слухачами нових факультетів та продовжувати навчання, - розповідає директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) жителям Черкаського району Валерій Вишиваний. – загалом навчальна програма будується з урахуванням бажань та інтересів слухачів. Курс навчання – 72 години. По закінченню випускники отримують дипломи, встановленого Мінсоцполітики зразка.

Нагадаємо, метою Університету ІІІ віку, який створений при відділенні денного перебування в Терцентрі, є адаптація людей старшого віку Черкаського району до сучасного життя в суспільстві, підтримка фізичного та інтелектуального здоров’я, сприяння зайнятості та об’єднанню, розширення світогляду, підвищення якості життя людей похилого віку, організація діяльності, що створює умови для спілкування, самореалізації та активної участі в житті громади. Заняття зі студентами проводять працівники Терцентру та викладачі-волонтери. Загалом торік в Черкаському районі  функціонувало три факультети Університету III  - «Інформаційний», «Прикладного мистецтва», «Краєзнавства та мистецтв». У Свидівку відкрили клуб за інтересами «Промінь надії».

-         Завдяки директорці місцевого музею, ентузіасту своєї справи Ганні Грицик ми вже маємо два випуски на факультеті «Краєзнавства та мистецтв» у Мошнах, - розповідає фахівець Терцентру Олена Диченко. – Також досить успішно стартувало навчання на факультеті «Гармонійного розвитку» в Яснозір’ї.

Наталія Усенко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28