«Як Новий рік зустрічали? У нас свята ще тривають!»

Вівторок, 02 січня 2018 16:36

З розмахом відзначають цьогоріч новорічно-різдвяні свята у Мошнах: першою відчула прихід тривалого періоду свят місцева малеча, при чому не лише мошнівська, а й із сусідніх Тубільців, Стеблева, Байбузів та Будища – для них  на Миколая влаштували масштабне святкування – з веселими розвагами та подарунками.

– Свято на Миколая було розраховане на півтори години, а тривало майже втричі довше – розповів сільський керманич Богдан Шкарбута. – Лише дітей було близько 300 осіб. Малечу із сусідніх сіл привезли автобусами. З розваг запам’яталося, зокрема, «шоу мильних бульбашок». Поки тривав захід, нам, організаторам, довелося терміново докуповувати подарунки, аби дісталися всім. На це пішло ще близько 3 тис. спонсорських коштів.

Окрім того, за словами Богдана Вікторовича, привітаннями та гостинцями на свята в Мошнах не обділили ані малозабезпечені сім’ї, ані багатодітні родини, ані самотніх жителів. Не обійшли увагою навіть офіційно «нестатусних» мошнівчан. При цьому на подарунки не було витрачено ані гривні бюджетних коштів –  як і зазвичай, постаралися постійні спонсори та меценати громади з числа місцевих підприємців. (Зателефонувавши до сільського голови Мошен Богдана Шкарбути 2-го січня, аби дізнатись, як місцеві жителі свято зустрічали, «Сільські обрії» якраз застали його в дорозі – їхав вітати одну із самотніх матерів, яка залишилася без чоловіка і роботи. «Як Новий рік зустрічаємо? У нас свята ще тривають!» – оптимістично поділився він. – Авт.)

У мошнівській новорічно-різдвяній програмі цьогоріч ще дитяче свято, яке запланували провести 4 січня у місцевому Будинку культури. На місцевих дітлахів та гостей свята чекають конкурси, призи, подарунки та веселі розваги. Родзинкою ж свята стане велике театралізоване шоу «Чудо Різдва» за участі акторів Черкаського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. Наступного ж дня ДНЗ «Лісова казка» до дошкільнят з обласного центру завітає Черкаський академічний театр ляльок.

Гарного настрою жителям Мошен додає і новорічна ялинка – чотирьохметрова лісова красуня, яку встановили в центрі села.

– Ялинка автоматично вмикається ввечері, а зранку так само автоматично вимикається, – розповів Богдан Шкарбута. – Гарна, прибрана гірляндами, вона не лише зібрала навколо себе місцевих жителів на Новий рік, а й стала популярною фотозоною.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28