На «дорозі смерті» включили ліхтарі

П'ятниця, 29 грудня 2017 19:22

Сьогодні підрядна організація ТОВ «ГЕОБУДСЕРВІС ПЛЮС» завершили облаштовувати освітлення вздовж траси по Чигиринському шляху у Червоній Слободі. На так званій «дорозі смерті» встановили 155 світлодіодних ліхтарів. Якість виконаних робіт підрядною організацією проінспектували керівники Черкаського району у присутності представників Служби автомобільних доріг.

Нагадаємо, вже кілька років поспіль жителі Червоної Слободи вимагали облаштувати освітлення на дорозі державного значення Канів-Чигирин –Кременчук, яка проходить їхнім селом. Попри те, що вздовж дороги були встановлені дорожні знаки обмеження швидкості, на аварійно-небезпечних ділянках тут трапилася вже не одна смертельна ДТП.

-         Обіцянку, надану людям, нам вдалося виконати завдяки спільним зусиллям різних гілок влади, - зауважує голова районної адміністрації Анатолій Яріш. – І фінансувати, і підтримувати допомогою та контролем взявся голова обласної адміністрації Юрій Ткаченко. Реалізували цей масштабний проект завдяки співфінансуванню з обласного та місцевих бюджетів у сумі 4,7 мільйона гривень.

Попередньо поблизу школи були наведені пішохідні переходи, а на аварійно-небезпечних ділянках встановили кілька ліхтарів. Навіть такі мінімальні заходи зменшили кількість ДТП, зазначає очільниця села Зінаїда Михайленко. Задля безпеки жителів Червоної Слободи, сільська рада долучилася до співфінансування не лише облаштування асфальтового покриття на дорозі державного значення, а й встановлення тут ліхтарів. А нещодавно на сесії сільської ради депутати затвердили відповідну програму, за якою з місцевого бюджету будуть  оплачувати за електроенергію.

-         Загалом освітили 4,8 км від в’їзду в Червону Слободу до так званого Старого Села. Підрядна організація виконала монтажні роботи за три місяці. Вздовж траси облаштували 155 сучасних світлодіодних ліхтарів, - повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг в Черкаській області Геннадій Андрєєв, подякувавши підряднику за якісно виконані роботи. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Травень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31