В гіпермаркеті «Епіцентр К» ярмаркували вакансіями

Понеділок, 11 грудня 2017 12:54

Минулого тижня відбувся Всеукраїнський ярмарок вакансій в рамках проекту «Живи і працюй в Україні». Безробітні Черкаського району та міста Черкаси могли ознайомитися із вакансіями, актуальними в гіпермаркеті «Епіцентр К», та отримати інформацію про послуги служби зайнятості.

-         Обласна служба зайнятості має багаторічний досвід співпраці з роботодавцем, впродовж якої за сприяння центру зайнятості укомплектовано 130 вакансій, - відзначив директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко. - Цьогоріч від роботодавця надійшло до укомплектування 39 актуальних вакансій. На цей час в обласній базі даних заявлено сім актуальних вакансій.  

Майже 120 осіб з числа безробітних, які стоять на обліку в Черкаському районному центрі зайнятості, пройшли співбесіду із роботодавцями, заповнили анкети та ознайомилися із специфікою роботи.

-         Впродовж останніх двох років на ТОВ «Епіцентр К» тільки Черкаським районним центром зайнятості направлено на співбесіду 53 особи. Третина з них працевлаштовано на постійну роботу. Як свідчить практика, нині гіпермаркет «Епіцентр К» є потужним роботодавцем та реальною альтернативою сумнівним закордонним заробіткам, оскільки славиться своєю прогресивністю, перспективністю, можливістю кар`єрного зростання  та гідною оплатою праці для шукаючих роботу жителів Черкаського району, - зауважив присутній на акції заступник голови адміністрації Петро Коренюк.

Під час ярмарку всі бажаючі також могли проконсультуватися з фахівцями Черкаських обласного, міського та районних центрів зайнятості щодо питань працевлаштування, навчання за сприяння служби зайнятості, стажування безпосередньо на робочому місці.

-         Це найбільш ефективний спосіб презентації вакансій роботодавцем і водночас пошук роботи для безробітних, - зауважує директор РЦЗ Олександр Гриценко. – Пошукачі отримали більше інформації для працевлаштування, оскільки безпосередньо ознайомилися з умовами роботи, посадовими обов’язками, а також поспілкувалися з працівниками підприємства.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Липень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31