У Черкаській РДА запровадили районну відзнаку для аматорів спорту

П'ятниця, 24 листопада 2017 13:41

Першими нагороди отримали цьогорічні переможці у загальнокомандному підсумку в змаганнях «Найспортивніше село району-2017»,  які виявився справжніми ентузіастами, гідними суперниками, подолали не одну вершину спартакіади.

Нагороди отримали ті, хто посіли в турнірній таблиці з першого по п’яте місця. Відтак, почесною відзнакою третього ступеня за заслуги перед районом нагородили сільських голів та колективи фізкультури населених пунктів Геронимівка,  Леськи, Білозір’я, почесною відзнакою другого ступеня - сільських голів та колективи фізкультури села Худяки, Будище, почесною відзнакою першого ступеня - сільського голову та колектив фізкультури Руської Поляни.

-         Першим випробуванням у спартакіаді були лижні гонки, які в області проводить лише Черкаський район. Заявки на участь подали сім команд. Більш масовим заходом став волейбол та футбол, учасниками яких стали 18 команд. Збільшилася у цьому році і кількість бажаючих постріляти в тирі – якщо торік було лише сім команд, то цьогоріч 13. Десять команд виявили бажання спробувати свої сили в тенісних сетах та шахово-шашкових баталіях. Дев’ять колективів фізкультури вийшли на волейбольні майданчики і лише сім пробігли маршрутами легкоатлетичного кросу. Найбільше учасників змагалися в армреслінгу, підніманні гир та перетягуванні канату. Учасниками усіх чемпіонатів стали Будище, Геронимівка, Руська Поляна, Білозір’я, Худяки. На жаль, колишні призери Хацьок, Червоної Слободи, Яснозір’я, Мошен через  те, що взяли участь лише в деяких випробуваннях спартакіади на сьогодні посідають останні місця в рейтинговій таблиці,  - повідомила голова районного спортивного клубу «Славутич» Ніна Атамась. -  Всього було розіграно 20 комплектів нагород. Переможців нагородили кубками та спортивним інвентарем на суму 36,4 тисячі гривень.

За відповідну організацію територій та спортивних споруд для проведення змагань вона висловила подяки сільським головам Чорнявки, Худяків, Будища, Руської Поляни, Степанок, Байбуз, директорам шкіл Геронимівки, Вергунів, Яснозір’я, Чорнявки, Руськополянської школи №1, Мошен, а також спортивним інструкторам, вчителям фізкультури та керівникам клубних установ цих населених пунктів. Окрему подяку висловили сільському голові Руської Поляни Олегу Гриценку та спортінструктору Роману Черненку за підготовку команди та її участь в обласній спартакіаді «Найспортивніше село Черкащини».

-         Я хотів би, аби ми й надалі нарощували оберти та темпи в розвитку спортивного потенціалу в районі, - привітавши переможців, зауважив голова адміністрації Анатолій Яріш.  - Нині є співпраця з народними депутатами – Сергієм Рудиком та Владиславом Голубом, за сприяння яких в районі з’являються нові спортивні майданчики, сучасні футбольні поля. Приміром, три роки тому я разом з другом започаткував «Кубок Відкриття». Діти з 16 сіл нашого району беруть участь у футбольних випробуваннях. Тренери та спортінструктори кажуть, що діти живуть очікуванням Кубку. Це засіяне нами зерно дасть згодом значні результати. Перші ми отримали вже на третій рік змагань. Трьох наших дітей забрали у футбольний клуб «Динамо-Київ», ще один юний футболіст з Будища нині підписує контракт з «Олександрією». Це свідчить про те, що потенціал є в кожному селі. Давайте співпрацювати та шукати спільні шляхи для їх підтримки.   

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31