На День села відзначили понад 30 свидівчан

Четвер, 23 листопада 2017 07:58

Нещодавно відзначили День села жителі Свидівка. «День народження села це свято, коли в усіх має бути гарний настрій, - говорить сільський голова Світлана Вовк. – Тому ми намагалися нікого не обійти увагою, особливо – ювілярів.

Іменинникам привезли подарунки з області

Святкування відбувалося у місцевому Будинку культури й тривало кілька годин. Як розповіли учасники, в залі, розрахованому на двісті місць, ніде яблуку було впасти. Привітати іменинників приїхали й гості. Зокрема, депутати Черкаської обласної ради Анатолій Коверський та Віталій Чен, які  традиційно привезли подарунки: фотовідеокамеру для клубу, щоб була можливість фільмувати свята, та телевізор, що тепер «оселився» у другокласників місцевої школи.

-         Анатолій Миколайович та Віталій Єнханович постійно допомагають нашій громаді й завжди підтримують наші заходи,  - розповідає сільський голова Світлана Вовк. -  Тож ми дуже вдячні їм. Як і іншим нашим меценатам та спонсорам з числа місцевих підприємців. Так дочірнє підприємство «Перемога Нова» на чолі з директором Віктором Гринюком лише у 2017 році на розвиток інфраструктури села надало понад мільйон гривень. Наприклад, на нову підвісну стелю у ДНЗ «Дзвіночок» пішло 300 тис грн.

Сам Будинок культури не лише прикрасили до свята, а й оновили  - відремонтували сцену, витративши на це 98 тис. грн.  Ії розширили та поклали сучасний якісний ламінат: не лише естетично гарний, а й безпечніший, бо не слизький.

Зняли фільм про учасників АТО

Програма урочистостей вийшла насиченою, змістовною, яскравою  й не залишила байдужих. У залі, як то кажуть, і плакали, і сміялись. 

Так спеціально до свята паспортист сільської ради Вікторія Соколенко створила фільм про учасників АТО. Серед тисяч українських солдат, які захищали й захищають рідну землю, 18 свидівчан. Двоє – Володимир Ложешніков та Олександр Качур – заплатили за незалежність нашої держави власним життям.

-         Коли показували фільм, у залі плакали, а молодь встала зі своїх місць, - поділилась враженнями секретар сільської ради Олена Харченко.

Принагідно пам’ять загиблих українських воїнів, а також пам’ять керівника народного аматорського ансамблю пісні й танцю «Обереги» Петра Грицая, якого  нещодавно забрала від нас важка хвороба, вшанували хвилиною мовчання.

Нагороду за особистий героїзм отримав  з рук представника МЧС 12-річний  Юліан Калюжний.  Цього літа він врятував життя  маленької дитини, яка  на Світанківському мосту впала у Дніпро і стала тонути.

Привітали і ювілярів, і активістів, і педагогів, і спортсменів

З нагоди свята тут намагались не забути й не обійти увагою нікого: ані тих, хто цього року відзначив ювілей, ані активних учасників культурного й громадського життя, зокрема, творчі колективи й спортсменів.

Наприклад, символічно-теплі подарунки отримали наймолодший та найстарша жителі Свидівка. Теплі ковдри від громади села передали родинам для Максима Головіна, який народився 13 жовтня цього року та учасниці бойових дій Олександри Тертичної, яка у квітні відзначила 95-річчя (зазвичай День села у Свидівку відзначають 14 жовтня. Але цього року, на знак шани до Петра Грицая та жалоби в його родині, свято перенесли).

Привітали  подружжя  Чепіль, яке  відсвяткувало золоте весілля-50 років разом.

Слова вдячності  за невтомну працю, талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей звучали на адресу вчителів  початкової школи Осадчої Людмили Ничипорівни, яка 30 років працює на ниві освіти та Біді Лідії Петрівні, яка віддала школі й школярам  вже  40 років.

-         Головне багатство нашого красивого села - наші люди: роботящі, талановиті, красиві. Вони вміють все: готувати, продавати, будувати, - підсумовує Світлана Вовк. - І ми хочемо  всіх ще раз привітати зі святом!

Загалом на День села отримали грамоти-подяки-подарунки 36 свидівчан.

Ілона Левченко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31