Як людям з інвалідністю відпочити в санаторії за державний кошт?

Понеділок, 20 листопада 2017 13:54

З метою покращення якості санаторно-курортних послуг та прискорення процедури оформлення путівок Кабмін вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортним лікуванням.

Прийняті зміни дають можливість особам з інвалідністю та учасникам АТО самостійно обрати заклад санаторно-курортного лікування залежно від власних вподобань та пріоритетів.

-         Обравши, людина має звернутися до нас, в управління праці та соціального захисту населення, аби ми перевірили заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього між органом соцзахисту, особою та адміністрацією санаторію укладається тристоронній договір про отримання путівки та надання лікування, який передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги, - пояснює начальник управління Сергій Коваль.

Нагадаємо, на сьогодні в державі надають пропозиції із надання послуг для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку п’ять санаторіїв:

•        ДП Санаторно-курортний комплекс реабілітаційний центр „Слов’янський курорт” (Донецька область);

•        ДП Клінічний санаторій ім. Пирогова ЗАТ „Укрпрофоздоровниця” (Одеська область);

•        ДП Південь-Курорт-Сервіс Санаторій „Оризонт” (Одеська область);

•        ТОВ Санаторій „Арктика” (Запорізька область);

•        ТОВ Санаторій „Борисфен” (Миколаївська область)

Термін проходження санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах для осіб з інвалідністю становить 18 днів. Для  осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку становить 35 днів.

Оплата путівок здійснюється органом соцзахисту шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортному закладу за надані послуги відповідно до укладеного договору.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29