«Влада + громадськість» = формула старту в Степанківській ОТГ

Середа, 15 листопада 2017 11:31

У Степанківській ОТГ Черкаського району учора відбулася установча сесія. Депутати сформували комісії, обрали секретаря сільської ради, ухвалили рішення про початок процедури реорганізації Хацьківської сільської ради. На найближчій сесії вже збираються розглядати питання приєднання до Степанківської ОТГ Головятине Смілянського району. Таку ж пропозицію направлять у Вергуни.

-         Це буде непростий період. Маємо встигнути до нового року провести процедуру передачі-приймання майна закладів охорони здоров’я та освіти, провести необхідні тендери та конкурси на заміщенні вакантних посад в новоствореній структурі громади, затвердити бюджет на наступний рік. Наразі проводимо інвентаризацію податкової бази, аби всі підприємства та організації, що провадять діяльність на території громади, працювали в рівних умовах. Справедливий розподіл збільшить надходження до місцевого бюджету, а значить отримаємо можливість розбудовувати громаду, - ділиться найближчими планами сільський голова Ігор Чекаленко. -  Ми вважаємо, що формула успіху громади – це співпраця влади та громадськості. Тому перше рішення депутатів – проводити громадське обговорення проектів рішень напередодні кожної сесії, аби жителі Степанківської ОТГ активно долучалися до побудови такої громади, де їм буде жити комфортно.

На наступній сесії депутати затвердять виконком та структуру штату. У Хацьках функції старости до виборів виконуватиме уповноважений працівник сільської ради.

-         Робочий орган, виконком, мають сформувати представники всіх напрямків та сфер діяльності громад – керівники бюджетних установ, місцевих сільгоспорганізацій та товариств, представники освіти, культури, - зауважує Ігор Миколайович. – А вже на найближчій сесії плануємо розглянути питання приєднання до Степанківської ОТГ Голов’ятине Смілянського району. Таку ж пропозицію направимо й до наших сусідів у Вергуни. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Травень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31