Руська Поляна в трійці найспортивніших сіл Черкащини

Четвер, 14 вересня 2017 11:12

9 вересня на центральному стадіоні «Колос» у Городищі відбувся фінал щорічних змагань «Найспортивніше село Черкащини». Довести свою майстерність сюди приїхали 20 команд-переможців районних етапів змагань.  Черкаський район представляв колектив фізкультури з Руської Поляни.

Найсильніших визначали у семи видах змагань: гирьовий спорт, перетягування канату, міні-футбол, шашки, настільний теніс, армрестлінг та дартс серед сільських голів.

За підсумками індивідуальних змагань підрахували  загальнокомандні бали та встановили  призерів і  переможця обласного фіналу.

Перше місце вибороли спортсмени з  села  Хрестителеве  Чорнобаївського  району, які набрали  342 бали. «Срібло» привезли додому  спортсмени-аматори з Руської Поляни Черкаського району, загальнокомандний результат яких – 317 балів. Третє місце дісталося команді з Кочубіївки – 310,8 балів.

Витривалість та вправність в  особовому заліку  показали руськополянці у армспорті: срібна нагорода у Сергія Білогуба, бронзова – у Богдана Кривошеї.         Не було рівних нашій команді у міні-футболі. Спортсмени-аматори отримали золоті нагороди. Дещо поступилися канатники. У них - бронза.

Відповідно до рішення сесії обласної ради, переможці та призери змагань отримають кошти на придбання спортивного інвентарю, форми або обладнання.