ДП «Перемога Нова» забезпечило Будищенську ЗОШ сучасним обладнанням

Вівторок, 05 вересня 2017 16:44

Два новенькі телевізори, акустична система, канцтовари для першокласників та категорійних дітей, солодощі  - це лише подарунки до Дня знань учням та вчителям Будищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів від ДП «Перемога Нова». А в підготовці до нього на модернізацію навчального процесу місцеве підприємство спрямувало 180 тисяч гривень.

Для ДП «Перемога Нова» підтримка освіти є однією із складових як соціально відповідального підприємства.

-         Для того, щоб діти отримали якісні знання та стали успішними має оновлюватися матеріально-технічне оснащення класів. Нам вдається це зробити завдяки активній участі в житті школи сільського голови Григорія Приходька та спонсорській допомозі керівництва ДП «Перемога Нова», - зауважує директор Будищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталія Круть.

 Так, цьогоріч підприємство спрямувало кошти на заміну системи водозабезпечення в чотирьох класах та фойє школи, перекрили покрівлю в шкільній котельні, наразі взялися за ремонт місцевої електропідстанції. Навесні придбали крісла в актовий зал школи, а ще зробили капітальний ремонт в навчальному кабінеті для другого класу. За участь в навчально-виховному процесі в школі, підтримці обдарованої молоді та внесок у патріотичне виховання школярів (підприємство – партнер та  спонсор шкільної команди  учасників патріотичної гри «Джура») батьківський та педагогічний колективи з нагоди Дня знань вручили подяки директору ДП «Перемога Нова» Віктору Гринюку.

-         Завдяки таким інвесторам школа стане справді сучасної, комфортною та сприятиме вихованню нового покоління молоді – людей мислячих та незалежних, - зауважує директор школи.

З нагоди Дня знань директор ДП «Перемога Нова» Віктор Гринюк презентував для школи два телевізори та акустичну систему. Вихованці групи продовженого дня отримали новенькі настільні ігри, м’ячі, скакалки та пізнавальну літературу. Окрім того, 23 першокласникам та 12 категорійним дітям вручили набори необхідних канцтоварів.  Все це на загальну суму 33 тисячі гривень. А ще для учнів, які першого вересня вперше переступили поріг школи, підприємство організувало свято із розвагами та солодощами.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31