Жителі Мошен просять відремонтувати «державну» дорогу

Понеділок, 31 липня 2017 12:55

Відповідне звернення від громади у ході засідання сесії районної ради зачитав депутат районної ради Володимир Шимановський. Голова адміністрації Анатолій Яріш обіцяв порушити це питання на сесії облради у вересні.

– Через село пролягає дорога загального користування державного значення Черкаси-Жашків-Орадівка. На ділянці цього автошляху в селі склалася аварійна ситуація, яка ускладнюється ще й тим, що через перекриття мосту на цій дорозі збільшився машинопотік. На деяких ділянках ями сягають 20-40 см. На звернення до філії «Черкаський райавтодор» щодо ремонту відповідної дороги отримуємо відповідь про відсутність фінансування. Жителям села скоро ввірветься терпець і вони вийдуть на акцію протесту, – пояснив Володимир Шимановський.

За інформацією начальника філії «Черкаський райавтодор» Олександра Рябка, поки що від Черкаського облавтодору отримали план з нульовими показниками по дорогах державного значення. Окрім того, виникла й заборгованість по заробітній платі. Щодо доріг, які фінансуються з місцевих бюджетів, то дорожні служби продовжують їх ремонтувати.

– Торік обласна рада затвердила програму співфінансування ремонтних робіт на шляхах державного значення. Таким чином на умовах співфінансування з обласного, районних та сільських бюджеті вдалося відремонтувати правий проїзд на Смілу, здійснювати ремонт мосту, а також ремонтні роботи на автодорозі Р10 Канів-Черкаси-Кременчук. Загалом по області ремонтують більше півсотні державних доріг. Проте коштів катастрофічно не вистачає. А тому прошу місцеві ради активніше долучатися до програми співфінансування ремонту доріг загального користування державного значення, – зауважив голова адміністрації Анатолій Яріш. – Зі свого боку обіцяю ініціювати на відповідній комісії, а потім сесії обласної ради, яка відбудеться у вересні, ремонт автодороги, що пролягає Мошнами.

Аби визначитися з обсягами робіт, найближчим часом Анатолій Яріш разом із представниками дорожніх служб планує здійснити робочу поїздку в Мошни.

До речі, подібна ситуація складається і на дорозі до Хрещатика Тубільцівської сільської ради. Про це присутніх поінформував депутат районної ради Анатолій Маринчак, який закликав звернути увагу дорожніх служб і на її ремонт.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31