Європейське село своїми руками

Понеділок, 03 липня 2017 13:14

Такий задум вже тривалий час втілюють у Сагунівці. Торік там облаштували територію навколо закладів соціальної сфери, пам’ятних місць, ремонтували дороги, а цьогоріч в центрі села з’явився сучасний сквер «Мрія» з об лаштованими зонами відпочинку для великих та малих сагунівчан.  Урочисте відкриття відбулося минулої суботи.

На відкриття скверу завітали голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, представник народного депутата України Сергія Рудика Оксана Ковтун, депутат Черкаської обласної ради Ігор Нестеренко, заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, генеральний директор СТОВ «Ломовате» Володимир Шварцман, депутати районної та місцевої ради, підприємці села.

Сквер для дозвілля молодих батьків з маленькими дітками, для яких облаштували дитячий майданчик, а також відпочинку літніх жителів села  – це мрія сільського голови Ірини Бодяненко, яка й розробляла ландшафтний дизайн. На його місці колись був стихійний ринок. До спільної справи долучилися підприємці та жителі села – одні фінансово, інші – працею. Гуртом взялися будувати європейське село своїми руками.

-         Ця подія - приклад бажання змінювати село сільським головою Іриною Бодяненко, працівниками сільради та жителями села, а також взаємодія депутатів усіх рівнів та місцевого бізнесу, - написав на своїй сторінці у Фейсбук голова районної адміністрації Анатолій Яріш.

Творчі колективи будинку культури підготували для сільчан святковий концерт.

-         Всі хто завітав цього дня на відкриття скверу, отримали заряд мегапозитиву. Драйв, сміх, веселі жарти і позитивний настрій, - каже жителька села Лариса Зайченко.

У сквері кілька сотень різноманітних рослин та дерев. Є серед них і три дерева, які особисто посадив нардеп Сергій Рудик.

Приємною несподіванкою став солодкий стіл, який для наймолодших жителів села підготували місцеві владці.

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31