Об’єднані громади ставлять крапку у зборах коштів із батьків школярів

Четвер, 08 червня 2017 12:35

Заборонити збір батьківських коштів на ремонт та матеріально-технічне оснащення навчальних закладів ухвалили рішення в Новоукраїнській ОТГ Кіровоградської області. Там кажуть, що на все вистачає грошей у бюджеті громади.

Нагадаємо, заклади соцсфери об’єднана громада взяла на свій баланс лише з 1 січня 2017 року.

Відповідно до рішення, закладам освіти міської ради заборонено збирати кошти з батьків та осіб, що їх заміняють. Як виняток, благодійні внески можна приймати від юридичних та фізичних осіб-підприємців у безготівковій формі.  Керівники закладів повинні обов’язково оформити документацію згідно з вимогами чинного законодавства.

-         Міська рада за необхідності виділяє кошти на проведення поточних ремонтів, придбання посуду, інвентарю, підручників, миючих засобів, щоб у батьків перестали збирати гроші на дрібні побутові потреби, - зауважує міський голова Олександр Корінний, з яким ми вже знайомили наших читачів на сторінках газети. – Відтепер діє сувора заборона збору коштів з батьків на будь-які потреби закладів освіти. Ми не відмовляємося від допомоги нашим закладам. Якщо хтось із заможних батьків чи спонсорів хоче допомогти садочку чи школі, ця допомога повинна бути тільки у безготівковій формі.

Не збирають гроші на ремонти і в школах Білозірської ОТГ Черкаської області.

-         Батьківський фонд є, але витрати з нього йдуть винятково на проведення заходів для дітей. Рух коштів контролюють батьки, - коментує сільський голова Володимир Міцук. – Витрати на матеріально-технічне оснащення закладів освіти ми спрямовуємо з місцевого бюджету.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30