Юним патріотам — сучасні планшети

П'ятниця, 02 червня 2017 18:21

Директор ДП «Перемога Нова» Віктор Гринюк подарував «Мошногірським яструбам» планшети.

-         Рій Будищенської ЗОШ уже третій рік поспіль здобуває перемогу на районному етапі гри «Джура». Ми не можемо стояти осторонь, оскільки намагаємось постійно робити вклад у розвиток села. А молодь, звичайно, треба підтримувати в першу чергу. Маємо надію, що такі подарунки стануть добрим заохоченням для учнів працювати і досягати нових вершин, - каже він.

Нагадаємо, учасники рою «Мошногірські яструби» на «відмінно» продемонстрували муштровий впоряд, показали вміння володіти зброєю, здолали смугу перешкод, позмагались в перетягуванні линви, відповіли на тестові запитання з історії України та козацтва і показали хороші практичні навички з основ медицини.

-         Ці юні козаки і козачки продемонстрували готовність у будь-яку мить стати на захист свободи та незалежності України. Залишається лише побажати їм сил, натхнення та успіху на Міжнародних змаганнях «Нащадки вільних». Наші діти – наша гордість і майбуття. Підприємство і я особисто докладемо всіх зусиль, аби молодь залишалися жити й працювати в рідному селі. Птахофабрика розвивається, нам потрібні молоді спеціалісти: зоотехніки, ветеринарні лікарі, інженери, пташниці, водії. Отож, будемо ще більше працювати над тим, щоб Будище стало найкрасивішим селом району і не тільки, і щоб молоді хотілося сюди повертатися і будувати майбутнє тут, - додає Віктор Степанович

Директор школи Наталія Круть теж подякувала директору підприємства за підтримку морально-етичного виховання учнівської молоді та посильну допомогу у вирішенні всіх проблемних питань школи.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30