Дітям – подарунки, для мам - квіти

Четвер, 01 червня 2017 13:37

Масштабний захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей зібрав  малечу з усього Черкаського району в Руській Поляні.

Запальний концерт із танцями й піснями, подарований творчими колективами Руськополянського будинку культури зібрав матусь із малечею на місцевому стадіоні. Артисти в яскравих костюмах не дозволяли публіці сумувати. Дітлахи стрибали на батуті, забавлялися повітряними кулями, грали в м’ячі. Дзвінкий сміх і веселощі лунали навкруги. Зі святом привітали дітей керівники району Олексій Собко та Анатолій Яріш, а матусям вручили квіти.

З вітальним словом звернулися до дітей  сільський голова Олег Гриценко та організатор заходу, голова Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко.

-         Діти – ви наше майбутнє, продовження українського роду, ви – наша опора. Ми, дорослі, мріємо і робимо все від нас можливе, аби лише ви зростали щасливі, здорові і радували нас своїми успіхами, - звернулася у вітальному слові до дітей Ніна Миколаївна, подякувавши за допомогу в організації свята народному депутату Владиславу Голубу, його помічниці Інні Ключці, районним керівникам, депутатам районної та сільських рад, активістам з громадських організацій та волонтерам.

Поки менші розважалися на батутах, для 12-14-річних футболістів районної ДЮСШ "Мрія" провели чемпіонат з футболу. Без подарунків не залишився ніхто. А найменші руськополянські футболісти отримали ще й комплекти новенької спортивної форми від місцевого благодійника - директора СТОВ «Зоря», депутата районної ради Івана Дарієнка.

Малюки від такого свята в захваті, розважатися гуртом їм дуже сподобалося. А на завершення всі посмакували бутербродами, апетитною козацькою кашею та тістечками.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31