Найвлучніший – сільський голова Байбуз, найсильніші – чоловіки Руської Поляни

Вівторок, 16 травня 2017 15:34

Богатирські змагання в рамках районної спартакіади «Найспортивніше село 2017 року» тривали в Руській Поляні 14 травня.

За програмою відбулися змагання з армреслінгу, перетягування канату, дартсу серед сільських голів, а також гирьового спорту. Випробувати свою силу та міць прибули команди з десяти сіл району. На урочистому відкритті учасників вітали депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Бовт, сільський голова с. Руська Поляна Олег Гриценко та учасники художньої самодіяльності Руськополянського будинку культури. Після підбиття підсумків результатів відбулася урочиста церемонія нагородження – всі переможці та призери отримали кубки, медалі, вимпели й грамоти.

 

Дартс

І місце – сільський голова с. Байбузи Петро Лисенко;

ІІ місце – сільський голова с. Руська Поляна Олег Гриценко;

ІІІ місце – сільський голова с. Свидівок Світлана Вовк.

 

Гирьовий спорт

вагова категорія до 60 кг

І місце – Максим Горбаченко (Сагунівка);

ІІ місце – Сергій Жалдак (Руська Поляна).

вагова категорія до 65 кг

І місце – Віталій Бочковський (Сагунівка);

ІІ місце – Юрій Коваль (Руська Поляна);

ІІІ місце – Віталій Пилипась (Худяки).

вагова категорія до 70 кг

І місце – Роман Настенко (Байбузи);

ІІ місце – Олександр Брик (Сагунівка);

ІІІ місце – Юрій Черненко (Руська Поляна).

вагова категорія до 75 кг

І місце – Олександр Кучугурний (Сагунівка);

ІІ місце – Михайло Нефьодов (Свидівок);

ІІІ місце – Дмитро Чернов (Руська Поляна).

вагова категорія до 80 кг

І місце – Ігор Журба (Свидівок);

ІІ місце – Максим Пономарьов (Сагунівка);

ІІІ місце – Олег Медведенко (Сагунівка).

вагова категорія до 90 кг

І місце – Іван Семеняка (Худяки);

ІІ місце – Іван Журба (Байбузи);

ІІІ місце – Вадим Яценко (Руська Поляна).

вагова категорія 90+ кг

І місце – Сергій Хаврученко (Сагунівка);

ІІ місце – Максим Ігнатов (Білозір’я);

ІІІ місце – Григорій Чуб (Леськи).

 

Армреслінг

вагова категорія до 70 кг

І місце – Олександр Мироненко (Свидівок);

ІІ місце – Іван Жук (Худяки);

ІІІ місце – Володимир Чубенко (Білозір’я).

вагова категорія до 90 кг

І місце – Владислав Білоусько (Свидівок);

ІІ місце – Віталій Назаренко (Леськи);

ІІІ місце – Іван Шраменко (Руська Поляна).

вагова категорія 90+ кг

І місце – Богдан Кривошея (Руська Поляна);

ІІ місце – Сергій Кучугурний (Худяки);

ІІІ місце – Віталій Черкаленко (Геронимівка).

 

Перетягування канату

І місце – команда с. Руська Поляна;

ІІ місце – команда с. Леськи;

ІІІ місце – команда с. Будище.

 

Загальнокомандний залік

І місце – команда с. Руська Поляна;

ІІ місце – команда с. Сагунівка;

ІІІ місце – команда с. Худяки.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30