Намалюйте свого дідуся чи бабусю

Субота, 13 травня 2017 09:07

Конкурс дитячого малюнка «Мої дідусь та бабуся – пенсіонери» до Міжнародного дня захисту дітей серед жителів Черкаського району оголошує управління Пенсійного фонду в Черкаському районі.

Конкурс триватиме з 11 до 29 травня 2017 року. Переможці візьмуть участь у  другому етапі  конкурсу, який проведе головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Для участі в конкурсі потрібно надіслати фото малюнку (з темою листа «Дитячий малюнок») на адресу управління Пенсійного фонду України                   в Черкаському районі – електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

         Конкурс проводиться за трьома віковими групами:

– молодша група – з 5 до 8 років.

– середня група – з 9 до 12 років.

– старша група – з 13 до 16 років.

Переможець конкурсу в кожній віковій групі отримає подарунок. Правила участі в конкурсі:

         1. Учасник конкурсу має надіслати фото роботи в зменшеному розмірі – не більше, ніж 2 Мб – одне фото, в форматі JPEG з темою повідомлення «Дитячий малюнок». В електронному листі, окрім фото самого малюнку, має бути текстовий файл з описом: 

– прізвище, ім’я, по-батькові учасника, вік дитини.

– контактний телефон батьків та адреса електронної пошти;

– назва фото.

2. Переможців визначають організатори конкурсу.

3. Малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці (масло, акварель, темпера, гуаш, туш, кольорові олівці, фломастери, крейда і т.д.), формат А4, але обов'язково повинні бути кольоровими (не чорно-білими).

4. У конкурсі беруть участь малюнки дітей, які вони намалювали самостійно, і не з Інтернету.

5. Від одного учасника (дитини) приймається один малюнок.

6. Малюнки повинні бути підписані: ім’я і вік дитини на лицевій стороні.

7. Учасник конкурсу погоджується, що його робота може бути надрукована в будь-якому регіональному виданні, на виставці чи розміщена на будь-якому інтернет-порталі без виплати винагороди.

8. У випадку виникнення претензій з боку третіх осіб стосовно робіт, надісланих на конкурс, учасник зобов’язується урегулювати їх своїми силами. Учасники конкурсу є відповідальними за порушення авторських прав і прав третіх осіб.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31