Нові перемоги районних бігунів

Середа, 24 лютого 2016 12:31

Чемпіонат України зі спортивного орієнтуваннявідбувсяв м. Кролевець, що на Сумщині, 18-22 лютого 2016 року.

Загалом, у змаганнях взяли участь 11 областей України та м. Київ.

Черкаську область на цих змаганнях представляли спортсмени Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». У віковій групі Ж-12 Анастасія Хворостян була незрівнянна у спринтерських та середніх дистанціях, а на довгій дистанції – посіла друге місце. Катерину Пащину нагородили бронзовою медаллю у віковій групі Ж-14 у спринтерській дистанції. Третім у спринтерській дистанції серед юнаків 16-ти років став Вадим Петрович.

Гідно виступила учасниця юнацької збірної команди України Катерина Папуша. Дівчина посіла 2-ге місце в середній та довгій дистанціях, та впевнено виграла спринтерську дистанцію.

Також достойними були виступи Володимира Царенка ( 4-те місце в середній дистанції у віковій групі Ч-16) та Романа Пащини ( 5-те місце в середній дистанції у віковій групі Ч-12).

Дякуємо тренеру Дмитру Козачинському за старанну підготовку спортсменів, та бажаємо підкорення нових вершин!