«Першооб’єднавці» стабільно навчаються

Четвер, 04 травня 2017 08:52

Аби розвиватися, треба постійно навчатися. Такого правила дотримуються в Білозірській ОТГ, працівники адміністративного апарату якої – постійні учасники семінарів, тренінгів, навчальних практик.

Так, минулого тижня у Полтаві проходив семінар на тему «Створюємо громадську медицину», мета якого – сприяти створенню планів розвитку первинної медицини в громадах.

– Семінар відбувся за підтримки реформи децентралізації в Україні, Програмою U-LEAD з Європою, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, Агенцією Змін «Перспектива» Харківської експертної групи з підтримки медичної реформи. Досвідчені консультанти Михайло Довгопол та Олена Решетняк ділились досвідом та своїм напрацюванням у галузі реформування медицини, – розповіла заступник сільського голови з питань освіти та охорони здоров’я Ірина Грищенко. – У ході навчань спільно з головним лікарем КЗ «Центр ПМСД», зокрема, створювали стратегію, цілі та проектні ініціативи системи охорони здоров’я в громаді.

Окрім того, напередодні в Києві відбулася міжнародна конференція "Кращі практики надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії, Грузії" , де учасники, а серед них і начальник ЦНАПу Білозірської ОТГ Олена Яжемчук та начальник економічного відділу Ірина Синельник, опрацьовували міжнародний досвід надання адміністративних послуг в малих громадах, ділилися практиками створення Центрів надання адміністративних послуг тощо.

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30