Лісокультурну кампанію завершено

Вівторок, 11 квітня 2017 08:06

Зусилля лісгоспів, спрямовані на збереження та відновлення лісових культур, дали свої плоди. Наразі роботи з посадки сосон завершилися. Їх виконання проконтролював директор СКП «Райліс» Станіслав Швед разом зі своїми помічниками.

Жодне лісництво не розчарувало результатами весняної праці. Загалом посадили 20 га нових площ лісових культур та доповнили 45 га посадок попередніх років. Останнім пунктом перевірки стало село Хрещатик, і там лісівники теж попрацювали на славу.

– У кінці березня посадили сосну звичайну на площі 1,3 гектара. Висадили більше 7 тисяч саджанців. Працював сімейний підряд – два сини й дружина, – розповідає майстер лісового обходу №1 Микола Макаренко. – Також тут закладена пробна площа для проведення інвентаризації, тобто для того, щоб визначити приживлюваність саджанців. Зараз, звісно, ще нічого сказати неможливо. Відсоток приживлюваності буде видно восени.

Микола Іванович працює в цьому обході вже більше десяти років. Його завжди підтримують та допомагають сини. Вони постійно долучаються до справ лісівників і прагнуть оволодіти лісовою майстерністю, як батько.

– У обході Миколи Івановича завжди порядок. Відчувається відповідальність у ставленні до роботи. Лісові культури посаджено на «відмінно». Сподіваємося, що погода сприятиме, і до осені відсоток приживлюваності буде високим, – додає Станіслав Іванович.

Уміють лісники не тільки працювати, а й святкувати. Після «прийомки» посадок привітали колегу Віктора Бобошка з днем народження. І хоч у такий святковий день Віктор Петрович повинен мати вихідний, він продовжив працювати у своєму обході, патрулюючи ліс, оберігаючи його від пожеж у період високої пожежної небезпеки.

Юлія САВЧЕНКО, фото автора

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31