Громадськість Черкаського району продовжують націлювати на створення спроможних ОТГ

Середа, 08 лютого 2017 09:40

Ініціаторами просування реформи децентралізації на теренах району стали його керівники, які вже два роки поспіль з цією метою проводять широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію.

На жаль, процеси децентралізації тут відбувалися не дуже активно. На цей час і досі маємо лише одну громаду – Білозірську ОТГ. Протягом кількох останніх тижнів тема децентралізації стала ключовою у ході зустрічей із цільовими групами соціальної сфери – освітянами, медиками, працівниками культури, представниками органів місцевого самоврядування та ін. Тепер ця тема стала №1 у самих громадах.

Відтак, минулого тижня відбулася сесія Свидівоцької сільської ради, де депутати виступили ініціаторами об’єднання в одну спроможну громаду із Будищем, з центром у Свидівку.

Жителі Руської Поляни очікують відповіді на надіслану пропозицію об’єднатися в одну потужну громаду від Дубіївки, Геронимівки, Свидівка, Степанок та Хуторів.

У вівторок, 7 лютого, відбулася сесія сільської ради у Дубіївці. Тамтешні депутати прийняли рішення створити ініціативну групу, яка вивчатиме всі «за» та «проти», а також кращі варіанти об’єднання, проводитиме інформаційно-роз’яснювальну роботу із жителями села та зустрічі – з потенційними «старостами» об’єднання. До речі, окрім пропозиції від руськополянців, вони отримали також пропозицію про приєднання від Білозірської ОТГ. Тож обирати є з чого. У п’ятницю – сесія сільської ради у Будищі, а в неділю, 12 лютого, сходка в селі Степанки, де знову ж таки ключовою стане тема децентралізації.

Наталія Усенко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31