Родина загиблого чоловіка, який працював водієм на підприємстві «Проектбудсервіс», отримає гарантований державою соціальний захист та щомісячні страхові виплати у результаті його смерті на виробництві. Їхні права відстояли фахівці Управління Держпраці  в апеляційному суді.

-        Торік у серпні водій транспортних засобів Підприємства об'єднання громадян Звенигородської районної громадської організації інвалідів «Надія» знайшли мертвим в кузові напівпричепа, що стояв на майданчику для розвантаження лісоматеріалів під кран-балкою. За висновком КУ «Черкаське обласне бюро судово-медичної експертизи» причиною смерті потерпілого є черепно-мозкова травма внаслідок удару падаючого предмету, - зазначають в Управлінні. - Комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку Управління Держпраці у Черкаській області визнала нещасний випадок таким, що пов’язаний із виробництвом. Підприємство не погодилося з висновком комісії та подало позов до суду першої інстанції з вимогою скасувати акт спеціального розслідування нещасного випадку, що стався з водієм.

Відповідно до постанови Апеляційного суду Черкаської області рішення суду першої інстанції, яким позовні вимоги було задоволено, підлягає до скасування. Підприємству відмовлено у скасуванні акту спеціального розслідування нещасного випадку, а родина потерпілого отримає гарантований державою соціальний захист та щомісячні страхові виплати.

Опубліковано в Новини громад

У пологовому відділенні Черкаської центральної районної лікарні жінки, які народили дітей з першого вересня, аби отримати обіцяний державою «пакунка малюка», пишуть при виписці з лікарні заяви.

На рівні Мінсоцполітики обіцяють, що через кілька тижнів вони отримають ці пакунки за місцем проживання через місцевий підрозділ з питань соцзахисту.

Опубліковано в Медицина

6 вересня відбудеться 27 позачергова сесія Черкаської районної ради.

В порядку денному питання про створення в результаті реорганізації шляхом злиття комунального закладу «Черкаський районний інформаційно-бібліотечний центр» Черкаської районної ради,  затвердження акта приймання-передачі об’єкта незавершеного будівництва у спільну власність територіальних громад Черкаського району, призначення директора Яснозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, створення груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти Черкаського району на 2018-2019 навчальний рік та ін.

Опубліковано в Політика

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30