Для тих, хто не бачить сенсу в критиці бездоріжжя, а хоче на практиці стати партнером і контролером місцевої влади у покращенні стану доріг Програма розвитку ООН в Україні оголошує конкурс малих грантів для регіональних громадських організацій з метою моніторингу доброчесності та прозорості організації та виконання ремонтів доріг України.

Проект реалізують впродовж вересня-грудня 2018 року. У рамках проекту  організації пройдуть навчання щодо моніторингу в дорожньому секторі, отримають базові знання про  особливості закупівлі та реалізації дорожніх проектів, бюджетування та документи, які складаються під час планування та реалізації дорожніх проектів, основні дефекти, що можуть бути виявлені в ході або після закінчення робіт, наявності/відсутності  інфраструктури для маломобільних груп.   

Для участі у тренінгу необхідно до 1 вересня 2018 подати мотиваційний лист, перелік ділянок доріг загального користування, щодо яких були укладені договори на ремонт, будівництво чи реконструкцію у відповідній області з 1 серпня 2016 р по 20 серпня 2018р., а також фінансову пропозицію у гривні. Документи подавати на  адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Деталі на сайті http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/operations/get-involved/small-grants-contest-transparency.html

Опубліковано в Новини громад

Нещодавно в Черкаському ОМВК відбулися планові кадрові зміни – призначили військового комісара. Цю посаду обійняв підполковник Ігор Малимон. 17 серпня на 26-й сесії Черкаської районної ради він був офіційно представлений присутнім депутатам, представникам органів місцевого самоврядування та державних структур, керівникам організацій, установ та підприємств, приватним підприємцям та активу громадськості району. Професійний військовий із 32-річним службовим стажем має за плечима досвід роботи на аналогічних посадах: військовий комісар Золотоніського району та м. Золотоноша і Чорнобаївського району та смт Чорнобай.  Успішно здійснив 6 хвиль мобілізації до лав ЗСУ. У період з 2014 по 2017 рр. перебував у відрядженнях в зоні АТО, виконуючи завдання, поставлені вищим командуванням.

Досьє

Ігор Іванович Малимон, підполковник.

Народився у 1969 році в с. Гельмязів, Золотоніського району.

У 1990 році закінчив Полтавське вище командне училище зв’язку.

Одружений, сину 25 років.

Хобі: футбол та активний відпочинок. Зокрема, риболовля.

В Івано-Франківську було б складніше

За словами Ігоря Івановича, про ймовірні кадрові ротації він знав ще місяць тому – обійняти посаду військового комісара Черкаського ОМВК йому запропонувало керівництво. На цю пропозицію відповів згодою, адже відчуває «і сили, й бажання працювати». «У кого немає сил, той звільняється зі Збройних сил», – жартує підполковник.

Офіційне призначення відбулося 10 серпня. Тиждень, що минув, присвятив знайомству з колективом та ситуацією в місті та районі . Розповідає, що Черкаси та Черкаський район мають свою специфіку, яку обов’язково врахує під час планування та виконання поставлених вищим командуванням завдань.

– Під час проходження служби доводиться спілкуватися зі значною кількістю людей. Тож, когось я знаю особисто, а хтось безпосередньо або опосередковано знає мене. От якби мене до Івано-Франківська направили – було б набагато складніше, – ділиться він. – Для військових кадрова динаміка – норма життя. І ми до змін звикли. Потрібно бути там, де можна бути максимально ефективним для суспільства.

Завдання військових комісаріатів чітко визначені чинним законодавством України та є планово пріоритетними.

На запитання, чи визначився військовий комісар з першочерговими завданнями, чи склав план роботи, Ігор Малимон відповідає, що, незалежно від географічного розташування в Україні військових комісаріатів, планові завдання  принципово не відрізняються.

– Зараз наші зусилля будуть спрямовані на підготовку та забезпечення призову на строкову військову службу, відбір кандидатів на військову службу за контрактом, залучення «контрактників» з числа офіцерів запасу та відновлення громадян віком до 60 років на військовому обліку, – перелічує він. – Окрім того, серед важливих завдань є й оповіщення та відправка військовозобов’язаних на військові збори, формування та підготовка підрозділів територіальної оборони, проведення заходів, спрямованих на патріотичне виховання молоді. А в рамках реформування ЗСУ одне із пріоритетних напрямків – перехід на Центри комплектування та соціальної підтримки. Саме так незабаром будуть називатись військові комісаріати.

Місток між ЗСУ та цивільним життям

Попри «солідність» списку завдань, Ігор Малимон переконаний, що виконати їх вдасться. «У нашому житті немає нічого легкого. Щоб досягнути мети, потрібно зібратись, налаштуватись на успіх і чітко продумати цілеспрямовані кроки, необхідні для її втілення в реальність. Окрім нас самих для нас ніхто нічого не зробить», – ділиться він. Наразі, підполковник уже має план і досвід реалізації поставлених перед ОМВК завдань. Перш за все – планує працювати над подальшим згуртуванням колективу та налагодити тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування та активними представниками територіальних громад та релігійних конфесій. Попри розповсюджену думку, призов на військову службу – це завдання не лише військового комісаріату. Це першочергові задачі органів місцевого самоврядування, які згідно з наданими державою повноваженнями виконуються спільно з ОМВК. Військомат є своєрідним містком між ЗСУ та цивільним населенням. – говорить військовий комісар.

Відвідати кожну громаду

З метою налагодження тісної співпраці з органами місцевого самоврядування та активом територіальних громад, військовий комісар Черкаського ОМВК планує побувати в кожному населеному пункті Черкаського району та зустрітись із місцевими жителями, керівниками релігійних конфесій та громадських об’єднань, представниками влади та депутатами різних рівнів. Попереду – напружені тижні роботи. Адже осінній призов ось-ось стартує. Загалом «познайомитися» з районом планують за два перші тижня вересня.

– Наразі складаємо графік, відповідно до якого відвідуватимемо громади, – розповідає Ігор Іванович. При цьому обов’язково визначимо оптимальний для людей час. Загалом, аби познайомитись з усіма – доведеться активно попрацювати, іноді відвідуватимемо по 2-3 села на день.

Подібну роботу очільник ОМВК планує провести і в обласному центрі. У кожному мікрорайоні зустрітися з представниками громадських та релігійних організацій, представниками комітетів самоорганізації населення та ОСББ м. Черкаси.

Донести важливу інформацію

За словами Ігоря Малимона, мета зустрічей з громадянами – дати актуальну і об’єктивну інформацію «з перших вуст». І таким чином спрацювати на упередження народження пліток як інструменту, який активно використовується під час ведення інформаційної війни. Лише всебічно обізнана людина має можливість прийняти об’єктивне свідоме рішення, відповідно діяти та нести повну персональну відповідальність за отриманий результат.

– Ми – структура аполітична. Представляємо державу Україна. Але досвід свідчить, що людям бракує інформації щодо військової служби, – констатує він. – Сьогодні, як ніколи, варто фокусувати увагу на підвищенні рівня свідомості громадян шляхом юридичної обізнаності населення. Варто знати не лише  свої права, а й свої обов’язки – це першочергове завдання кожного громадянина України. Слід зауважити, що нехтування законом призводить до руйнування людських доль. Найчастіше присутні ставлять запитання соціально – юридичного характеру. Цікавляться соціальним захистом, передбаченим законодавством для військовозобов’язаних та військовослужбовців і членів їхніх родин. Певна кількість людей бажає отримати доцільну інформацію щодо алгоритму  професійної кар’єри у військовій сфері. При цьому ми неодноразово були свідками того, що люди плутаються в інформації стосовно строкової та контрактної служби. Або взагалі хибно та упереджено трактують чинне законодавство. Тому під час зустрічей ми не лише інформуємо громадян, а й роздаємо друковані пам’ятки, на яких вказані й контактні телефони керівного складу військкомату та його профільних спеціалістів. У разі потреби за цими номерами можна отримати детальну консультацію.

Спілкувалась Ілона ЛЕВЧЕНКО

Опубліковано в Головні новини

Календар

« Серпень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31