Чорнявська школа Черкаського району відкрила літній мовний табір проекту GoCamp. Святкова лінійка цього року була особлива. Серед гостей - волонтер із Саудівської Аравії Мамду Алі.

За умовами проекту школа отримала можливість провести табір з вивчення англійської мови за унікальною методикою. Волонтери із 73 країн світу приїхали навчати українських школярів англійській, німецькій та французькій мові. До іноземних волонтерів долучилися також посли 9 країн, серед яких Великобританія, США, Австралія, Індія та інші. Проект став можливим за підтримки представників Адміністрації Президента, Міністерства молоді і спорту, Міністерства освіти і науки та бізнесменів, зокрема компанії «Форест Технолоджі» та «Біхайв».

Навчання триватиме впродовж трьох тижнів. Діти разом вчителькою та волонтером, який розмовляє англійською, вивчатимуть мову в інтерактивному форматі. На час табору заплановані екскурсії до Черкас та визначних місць району. Учасники табору обрали тему друзів, тож вони будуть знайомитися із культурами інших країн світу та розказуватимуть про Україну.

Долучити школу до проекту допомогла компанія «Біхайв», потужності якої знаходяться в Чорнявці. Керівництво компанії розуміє, що бізнес в регіоні має бути соціально відповідальним та розвивати громаду.

 «Кожен з нас розуміє, що зараз без знання англійської мови важко стати провідним спеціалістом та мати успішне майбутнє. Діти повинні мати шанс стати кращими, жити краще та будувати кращу країну. Саме тому «Біхайв» підтримав школу, адже ми хочемо надихнути молодь бути вільними, бачити світ ширше. Впнений, що цей мовний табір буде корисним й стане стимулом для розвитку як дітей, так і школи загалом. Саме діти впевненні в своїх знаннях і силах створять нову генерацію лідерів бізнесу – українців, якими будемо пишатися», – зазначив Олег Барскій, генеральний директор компанії «Біхайв». 

Освітній проект GoCamp – це революція у вивченні іноземних мов. В програмі проекту залучені не тільки волонтери з усього світу, а й українські вчителі. Понад 1000 наставників з усієї країни відвідали тренінги з підвищення кваліфікації. Саме викладачі іноземних мов відіграють значну роль у формуванні мислення дітей, тому важливо надавати їм провідні практики.

«Навчати дітей англійській - це моя робота, але цього разу я отримала ще й неймовірну підтримку від всієї спільноти проекту. Обмін практиками, методами, культурами надзвичайний досвід для всіх нас. Тренінги дуже допомогли, вірю, що тепер англійська зацікавить ще більше дітей. Наші діти – це  майбутні лідери, бізнесмени, експерти у своїй справі, одним словом, успішні люди. Впевнена, що цей мовний табір дозволить їм долати бар’єри, бути вільними й сміливими», – поділилася Лідія Нестеренко, вчитель англійської мови з Чорнявського НВК.

Інформаційна довідка

BEEHIVE / Біхайв – новітнє українське підприємство, яке спеціалізується на закупці, переробці високоякісного монофлорного і поліфлорного меду та його експорті до країн ЄС та США. Завод компанії першим в країні отримав сертифікат якості FSSC 22000 для повного циклу виробництва. Сертифікат регламентує роботу підприємств харчової промисловості з метою створення систем безпеки харчових продуктів та є надважливою складовою для експорту меду. Підприємство має також сертифікати HALAL та Organic. Компанія «Біхайв» входить до групи компаній «Ефективні інвестиції».

Опубліковано в Освіта

Календар

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30