Фінансову підтримку на реалізацію бізнес-проектів за принципом мікрокредитування для малих та середніх підприємців Черкаського району пропонує Регіональний фонд підтримки підприємництва по Черкаській області. Заявки на участь в конкурсі приймають до 30 червня включно.

До участі у конкурсі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць і відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій; розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих товарів, виробництва імпортозамінної та експортоорієнтованої продукції, товарів і послуг; створення (розширення) видів послуг закладів обслуговування населення у сільській місцевості; сільського зеленого туризму тощо.

Фінансова підтримка на реалізацію бізнес-проектів надається  суб’єктам малого та середнього підприємництва, зареєстрованим у Черкаській області, на зворотній основі, під річну ставку НБУ, терміном до 3-х років.

За детальною інформацією слід звертатися за телефонами: (0472) 63-77-94, (0472) 63-47-10, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Опубліковано в Новини громад

Для Черкащини цьогоріч з ДФРР передбачено майже 140 млн грн. Ці кошти вже розподілені повністю між попередньо відібраними регіональною комісією 26 проектами.

З-поміж проектів, які фінансуватимуться коштом Держфонду регіонального розвитку, є проекти Черкаського району. Загалом на сайті ДФРР їх 21. Проте, тих, що пройшли конкурсний відбір регіональною комісією в рази менше. Серед «щасливчиків» – технічне переоснащення теплогенераторної ДНЗ "Світлячок" та капітальний ремонт вуличного освітлення у Руській Поляні, а також організація виробництва паливних пелет для забезпечення котелень та топочних установ сільської ради паливом власного виробництва у Білозірській ОТГ.

 

.

Опубліковано в Політика

Причому в офіційних та сфера поширення яких відповідає сфері компетенції  регуляторного органу. Про внесені зміни можна вже повідомляти на офіційних веб-сайтах. У протилежному випадку прийняті регуляторні акти вважатимуться не дійсними.  

На цьому під час семінару з підвищення рівня дотримання органами виконавчої влади Черкаської області вимог законодавства України у сфері державної регуляторної політики наголосила представник Державної регуляторної служби України. Організатором семінару, який відбувся минулого тижня, стали фахівці Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Зокрема відповідно до статей 12, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»: «Регуляторні акти,   прийняті   Радою   міністрів   Автономної Республіки    Крим,    місцевими    органами   виконавчої   влади, територіальними органами центральних органів виконавчої  влади,  а також їх посадовими особами,  офіційно оприлюднюються в друкованих засобах  масової  інформації,   визначених   Кабінетом   Міністрів України,  не  пізніш  як  у  десятиденний строк після їх державної реєстрації  або  прийняття  та  підписання,  у  випадку,  якщо  ці регуляторні акти не підлягають державній реєстрації. Регуляторні акти,  прийняті  органами  та  посадовими особами місцевого самоврядування,  офіційно  оприлюднюються  в  друкованих засобах   масової   інформації   відповідних  рад,  а  у  разі  їх відсутності - у місцевих друкованих  засобах  масової  інформації, визначених  цими  органами  та посадовими особами,  не пізніш як у десятиденний строк після їх прийняття та підписання».

Опубліковано в Політика

Молоде подружжя з Руської Поляни, яке виховує четверо власних діток, вирішили взяти до себе під опіку ще двох братиків, які жили по сусідству з горе-матір’ю.

Натепер завершується процедура оформлення документів, і за кілька днів хлопчики будуть з новою родиною. Про це повідомляють фахівці Служби у справах дітей Черкаської РДА.

Нині 6-ти та 8-ми річний братики живуть у КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей». Молоді опікуни кажуть, що готові їх і всиновити.

Нагадаємо, у Черкаському районі це вже сьома прийомна родина.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30