Зацікавлені у створенні спроможної громади?

Четвер, 15 вересня 2016 16:28

Гайда за консультацією до Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України та департаменту регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації.

Сьогодні сільським головам презентували інформаційні матеріали щодо формування спроможних територіальних громад.

-         Черкаський район один із передових в плані поінформованості та обізнаності щодо децентралізацій них процесів в країні, тому проводити семінари, тренінги та розповідати, кому, з ким і як потрібно об’єднуватися, не варто. Натомість ми пропонуємо вам практичну допомогу при формуванні необхідних документів, виїздити на зустрічі з вашими громадами, надавати практичну допомогу місцевим депутатам, - повідомила виконавчий директор Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України Світлана Крамар. – Лише хочу нагадати, що незабаром в області переглядатимуть перспективний план формування добровільно об’єднаних територіальних громад, тому не зволікайте з вашими пропозиціями. Зволікати – значить позбавляти громаду коштів на розвиток.

-         Тема об’єднання – одна з ключових на сьогодні, що порушуються практично на кожній нашій зустрічі з керівниками органів місцевого самоврядування, - зазначив голова районної ради Олексій Собко. – Ми маємо яскравий взірець перших результатів об’єднання громад – досягнення Білозірської ОТГ. Перші напрацювання маємо в Леськівській сільській раді. На жаль, для багатьох керівників громад, депутатів місцевих рад перемовини щодо формування спроможних громад наразі зводяться до питання, де буде адміністративний центр. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31