У Черкаському районі триває боротьба з підтопленням

Вівторок, 03 квітня 2018 17:36

Впродовж тижня у Черкаському районі тривають роботи з ліквідації наслідків підтоплення домоволодінь у Свидівку та Лозівку.  

Нагадаємо, вода залила погреби та підвали у 48 домоволодіння у Будищі та понад понад 215 домоволодінь у Свидівку. У жителів Свидівка ввірвався терпець і вони стали писати скарги до  Правобережного міжрайонного управління водного господарства, аби ті врешті й почистили канали, через замулення яких вода заливає їхні домоволодіння.  

Під час виїзних засідань районної комісії ТЕБ та НС керівництво Черкаської РДА спільно з представниками Правобережного міжрайонного управління водного господарства, сільськими головами населених пунктів, міськрайонного управління ДСНС, МПК Черкаського району напрацювали спільний план дій.

Спершу взялися за відкачування води на Будище-Свидівоцькій насосній станції. Там  насоси працюють практично цілодобово, відкачуючи по 110 літрів води за секунду.

-                 Черкаська РДА звернулася з листом до регіональної комісії ТЕБ та НС з проханням вирішити питання з Черкаським обленерго про збільшення лімітів по електроенергії для Черкаського регіонального управління водних ресурсів, аби насосна станція працювала на повну потужність і продовжувала відкачувати воду, - розповідає заступник голови РДА Петро Коренюк.

Далі обстежили дренажні канали та виявили найбільш захаращені ділянки. Учора на їх розчищення та поглиблення дна залучили техніку ДП «Перемоги Нової». На завтра продовжувати роботи з поглиблення дна в дренажних каналах беруться фахівці та техніка Правобережного міжрайонного управління водного господарства. Відкачувати води з каналів взялися рятувальники міськрайонного управління ДСНС в Черкаській області та місцеві пожежні команди з Лесьок, Мошен та Ірдині. Активно підключилися працівники свидівоцького КП «Лад», да місцеві активісти.

Ситуацію зараз тримають під контролем. Проте, оскільки йде стрімке потепління, то сільські голови вже мають розроблений план евакуації населення на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Серпень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31