Стали задихатися: червонослобідчани виявили каністри з-під хімікатів

Понеділок, 22 травня 2017 15:08

Минулого тижня жителі вулиці Добровольської, що в Червоній Слободі, забили на сполох. На території підприємства, розташованому поруч із житловою зоною, просто неба вони виявили використані пластикові ємкості з-під невідомих хімічних речовин, від яких ішов страшний сморід.

На місце події виїхала районна комісія ТЕБ та НС.

-         Підприємець, що орендує вказану територію, займається переробкою пластику. А от ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами у нього немає. Відтак для проведення розслідування викликали слідчо-оперативну групу, - розповідає голова комісії, заступник голови РДА Петро Коренюк.

Одразу за огорожею підприємства присадибні ділянки жителів села.

-         Технічна вода стікає у відстійники під огорожею і йде далі на наші городи. А поруч випалюють метал. І ми вдихаємо клуби чорного диму, - обурюється Володимир, один із організаторів акції протесту. – У людей гине домашня птиця та худоба. Ми неодноразово зверталися до сільської ради, щоб вирішити ці проблеми та поки що реагування не бачили.

За словами сільського голови Зінаїди Михайленко, перше усне звернення від сільчан вона отримали 5 травня. На підприємство виїхала одразу.

-         Там приватна територія, тому, щоб втрапити, викликали поліцію. Але керівництва організації на місці, як завжди не було, як і реагування на наші телефонні дзвінки, - пояснює керівниця.

Разом із слідчо-опертивною групою огляд провели працівники Держекоінспекції.

-         Ми отримали звернення від жителя села, на підставі якого наразі проводиться позапланова перевірка підприємства та лабораторні дослідження замірів повітря, ґрунту на вміст хімічних речовин. Після відповідних висновків можна буде говорити про ступінь відповідальності. – зазначив Олександр Петренко, начальник відділу Держекоінспекції. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31