У третьому кварталі поточного року на підприємствах Черкаського району професійних захворювань не зафіксовано, проте сталося два смертельні нещасні випадки. Про це повідомив страховий експерт з охорони праці Сергій Ястреб.

     Зокрема, нещасні випадки сталися на підприємстві ТОВ «ПЕРШЕ ТРАВНЯ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» зі змінним майстром та ПрАТ «РУСЬКОПОЛЯНСЬКИЙ МЕБЛЕВИЙ КОМБІНАТ» з невстановленою особою. Нині триває розслідування.

У сфері профілактики виробничого травматизму у ІІІ кварталі 2019 року проведено п’ять планових перевірок страхувальників, щодо створення ними здорових та безпечних умов праці, за результатами яких виявлено 48 порушень законодавства про охорону праці, надано 18 консультаційроботодавцям, проведено один семінар, 3 наради АСОП, здійснено одну публікацію, вивчено позитивний досвід на двох підприємствах, розповсюджено 38 нормативних актів з ОП. Окрім того, фахівці взяли участь в опрацюванні та провадженні СУОП на 7 підприємствах, розроблені профілактичних та комплексних заходів на двох підприємствах, нормативних актів на 9 підприємствах, у роботі 9 комісій з перевірки знань працівників підприємств та у роботі комісій з охорони праці на одному підприємстві.

Опубліковано в Надзвичайні події

Про зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг повідомляють в Управлінні праці та соціального захисту населення Черкаської РДА.

Нагадаємо, з жовтня 2019 року пільга надається у грошовій формі. Розраховані органами соціального захисту суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк»  для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перераховує надавачу послуг  АТ «Ощадбанк».

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. Сума пільги у такому випадку буде донарахована у наступному місяці. 

Опубліковано в Новини громад

Щоб швидко реагувати на запити молоді до життя в громаді, при Червонослобідській сільські раді створять Молодіжну раду.   

Цей консультативно-дорадчий орган буде незалежним у прийнятті рішень і стане своєрідним містком у спілкуванні молоді з органом місцевого самоврядування. Так у громаді планують вирішувати питання у сфері культури, спорту, освіти, а також реагувати на поширення негативних явищ у молодіжному середовищі.

Відтак, молодь віком 14-35 років, які хочуть та впевнені, що можуть творити зміни, мають час на участь у навчаннях, тренінгах, семінарах, аби стати членом/членкинею виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради, мають заповнити форму

 https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfoZtvNyP5zwrIjq…/viewform…

або звернутися до начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Червонослобідської сільської ради Олени Олександрівни Чмигової за тел. (067) 198 58 25 та подати заяву на вступ до ініціативної групи. Якщо особа не проживає на території громади, подається копія паспорта громадянина України, довідка з місця роботи/навчання.

Заяви прийматимуть до 1 грудня 2019 року.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Листопад 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30