Атмосфера лікарні допомагає одужати

Середа, 11 січня 2017 15:52

З редакційної пошти

«У квітні 2016 року тяжко й невиліковно захворів мій чоловік. Оперували його в онкодиспансері, але з’явилися ускладнення. Багато їх довелося перенести, багато разів знадобилася допомога лікарів. Із травня по листопад ми постійно зверталися до хірургів лікарні в с. Червона Слобода», – пише черкащанка Олександра Голік-Івко.

«Вперше ми потрапили до реанімації з великою кровотечею. Рятували життя мого чоловіка молоді, але досвідчені хірурги Василь Анатолійович Будавіцький і Віталій Олегович Підгорний. Це лікарі від Бога, не тільки лікарі, а й люди вищої категорії.

Василь Анатолійович дуже великодушна людина з добрим і чуйним серцем, золотими руками. Кожного ранку забіжить до палати бадьорий, завжди усміхнений. Побажає всім здоров’я, запитає, як справи, вислухає хворих, заспокоїть…Одразу стає легше, ніби сонечко в палату зазирнуло. Дивишся на цю людину, і слова подяки – добрі, щирі – самі ллються.

Віталій Олегович спокійний, врівноважений з добрим серцем і вмілими руками. Все пояснить, порадить, підтримає.

Завідувач відділення Ярослав Георгієвич Кушнірик і у свята, і у вихідні о 7:00 уже на робочому місці. Завітає в кожну палату, вислухає, порадить. «Я так живу», – говорить.

Довелося за 8 місяців побувати нам із чоловіком і в онкодиспансері, і в 3-й міській лікарні Черкас, але не можемо зрівняти ставлення до хворих тамтешнього персоналу й працівників ЦРЛ, де навіть медсестри та молодший медичний персонал особливі – добрі, чуйні, а сама атмосфера допомагає видужувати.

Завдяки умілим рукам і щирому серцю працівників лікарні тут з весни до осені чарівна обстановка – ялинки, туї, яскраві клумби, а на території живуть казкові персонажі з пластикових пляшок, виготовлені працівниками лікарні.

Щиро й безмежно вдячні медсестрам: Людмилі Ступаренко, Наталії Атамась, Оксані Супрун, Галині Шовкопляс, Ользі Криворучко, Любові Мельник, Людмилі Буркацькій, Ларисі Бережній; працівницям харчового блоку: Надії Горовенко й Тетяні Красюк; молодшому медичному персоналу: Ірині Назаренко, Вірі Добровольській, Валентині Гуржій, Вірі Овчаренко, Людмилі Семенченко.

Вітаю Вас із новорічними святами. Бажаю добра, здоров’я, злагоди, радості. Хай береже Господь Вас і Ваші родини, а лихо обходить Ваші домівки.»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31