Майже сто дітей із багатодітних родин 1 червня зустріли в ТРЦ «Хрещатик-Сіті»

Середа, 01 червня 2016 14:42

Організатори свята подарували їм ігрову програму у розважальному комплексі «Смайл» та солодкий стіл, а їхнім мамам – букети троянд.

День захисту дітей став особливим цьогоріч до дітей з багатодітних та малозабезпечених родин. Районне свято для них відбулося у розважальному комплексі «Смайл», що знаходиться на мінус третьому поверсі ТРЦ «Хрещатик-Сіті». Деякі діти і батьки там побували вперше.

-        У мене просто не вистачає слів, аби описати моє щастя та радість моїх дітей сьогодні, - зізнається мама дев’яти дітей із Білозір’я Лариса Сможна. – Ми сьогодні залишили вдома всі турботи і клопоти, прихопили з собою гарний настрій, і подалися відпочивати. Така нагода у нас випадає не часто, тому сьогоднішнє дійство принесло дітям щастя. А коли щасливі діти, то батькам кращого й не треба.

Організатори свята, а це районний комітет багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів, керівництво району, відділ культури та туризму адміністрації, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, а також небайдужі підприємці району, представники народного депутата Владислава Голуба, молодіжної організація «Сини Черкащини» та помічник комітету Сергій Лимар подарували дітям годину веселощів та солодкий стіл, а матусі отримали квіти від керівництва району.

-        Сьогоднішнє свято для дітей має нагадати нам, дорослим, про відповідальність. Хочу подякувати сьогодні усім, хто вкладає у дітей частку власної душі, виховуючи їх. А найбільше тим, хто опікується дітками, позбавленими батьківського піклування, дітьми-сиротами та дітьми-інвалідами. Добро, посіяне вами, зросте щедрим врожаєм, - зазначив у вітальному слові заступник голови адміністрації Петро Коренюк.

Цілу годину дітвора розважалася з аніматорами. Тут були і рухливі ігри, і малювання, і виготовлення вітальних листівок з квілінгу, і ще безліч приємних сюрпризів для кожної вікової групи дітей.

-        Дякую всім, хто з чистими і відкритими серцями долучився до сьогоднішнього заходу, - каже голова комітету багатодітних сімей Ніна Вурсіченко. – Хочеться, щоб кожна дитина, яка приходить у цей світ, мала два крила – батька і матір – і не лише, щоб літати, а щоб долати всі труднощі, якими наповнене наше життя.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30