Черкаська ЦРЛ отримала апарат ШВЛ від агрохолдингу МХП

Четвер, 18 червня 2020 20:07

Сьогодні Черкаська центральна районна лікарня отримала апарат штучної вентиляції легень високого класу дії, який допоможе рятувати «найскладніших» пацієнтів. Окрім Черкаської ЦРЛ, подібні апарати від агрохолдингу МХП та Благодійного фонду «МХП - Громаді» отримали ще чотири лікарні Черкащини. Вартують вони по 700 тисяч гривень кожен.

Натепер в Черкаській ЦРЛ є чотири апарати штучної вентиляції легень.

-                 Проте якщо говорити про клас цих апаратів, то серед них є ті, що надають допомогу ургентно – тобто дають можливість негайно доставити пацієнта до лікарні для надання невідкладної допомоги. Є апарати середнього класу, які встановлені в палатах інфекційного відділення для надання допомоги пацієнтам з ускладненнями, які не можуть самостійно дихати, у тому числі і хворим на коронавірус. Апарат, який ми отримали від МХП, - експертного класу, який дозволяє дозувати подачу кисню в організм та налаштуватися індивідуально під кожного пацієнта. Цей апарат для найважчих хворих, а також для проведення складних оперативних втручань. Якщо інші наші апарати можуть використовуватися лише тимчасово, то компактність і модульність цього ШВЛ дозволяє йому працювати практично цілодобово в автономному і стаціонарному режимах, - розповів журналістам головний лікар ЦРЛ Микола Гуськов.

Слід зауважити, що від початку карантинних заходів Черкаська ЦРЛ отримала від МХП обладнання та засобів індивідуального захисту на понад 2 мільйона гривень, окрім того, ДП «Перемога Нова» Групи МХП для харчування хворих передала продукцію власного виробництва.

-                 Апарати штучної вентиляції легень – це найбільш очікувана поставка, адже нашим менеджерам довелося зробити нелегку роботу, поки вони знайшли потрібне обладнання на ринку і домовилися про доставку в Україну, - повідомила директорка Благодійного фонду «МХП – Громаді» Тетяна Волочай. – Але сьогодні апарати вже передано в лікарні, і найближчим часом вони можуть працювати для порятунку хворих, зокрема і з ускладненнями коронавірусу. Сподіваємося, що наша підтримка лікарень потрібним обладнанням і засобами індивідуального захисту – важливий внесок у протидію COVID-19 на Черкащині.

Нагадаємо, лише у фонд боротьби з коронавірусом «Спільнодія Черкащини» МХП вніс близько 14 мільйонів гривень. Це – найбільша сума серед усіх внесків.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31