У Мошнах підприємці допомагають медикам боротися з коронавірусом

Середа, 22 квітня 2020 18:11

Бізнес Черкаського району гуртується довкола боротьби з поширенням епідемії коронавірусу. ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» - одне з підприємств, яке долучилося до організації харчування медичних працівників КНП «Черкаська центральна районна лікарня» та придбало засоби медичного призначення для КНП «Черкаська районна лікарня с. Мошни».  

«У нашому селі бізнес соціально відповідальний, тому керівництво ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» дбає не лише про своїх працівників, а й долучається фінансово до тих заходів, які домагають запобігти найгіршому», - зауважує сільський голова Богдан Шкарбута.

Так, на період впроваджених карантинних заходів головний лікар Центральної районної лікарні Микола Гуськов забезпечив цілодобове перебування колег на території лікувальної установи та звернувся до підприємства за допомогою в організації харчування медперсоналу. Як зауважила голова Наглядової ради Ірина Павленко, підприємство відреагувало оперативно та придбало необхідні продукти.

- Де дружніші, там здоровіші, - коментує благодійну допомогу від підприємства сільський голова. – У такий момент нам необхідно об’єднуватися і допомагати один одному. Підприємство завжди підтримує громаду та обидві районні лікарні. А нині медикам потрібно посилена турбота. Тримаємо дистанцію, але залишаємося близько, як ніколи!

Окрім того, першу партію засобів медичного призначення отримала КНП «Черкаська районна лікарня с. Мошни».

- Виділили понад 7 тисяч гривень для лікарні села Мошни, на території якого працюємо. За ці кошти придбали дезінфекційний розчин, разові шпателі ЛОР, системи для вливання інфузійних розчинів, рукавички, бахіли, шприци та маски. Крім того, оплатили та чекаємо поставку десяти багаторазових захисних костюмів. Лікарі морально готові до ймовірного спалаху коронавірусу, а матеріально будемо допомагати, - зауважує директор підприємства Ігор Кропивник.

Головний лікар Черкаської районної лікарні с. Мошни Олександр Кізян, подякувавши підприємству за допомогу, говорить про готовність до збільшення кількості звернень до лікарів і готовність оперативно реагувати. Жителів Мошнівського куща він просить користуватися навіть найпростішими засобами дезінфекції, часто мити та провітрювати приміщення, дотримуватися заходів безпеки та зберігати спокій.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30