У Будищі триває будівництво сільської амбулаторії «з нуля»

Четвер, 18 липня 2019 10:21
Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

У центрі села Будище тривають роботи з будівництва сільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Підрядник вже звів стіни, встановив вікна та двері, найближчим часом облаштує покрівлю і перейде до робіт усередині приміщення. Про це повідомляють у Будищенській сільській раді.

Нагадаємо, амбулаторію «з нуля» у Будищі почали будувати на початку квітня у рамках державної програми «Доступна медицина». Вартість будівництва майже 6 мільйонів гривень. 10% з них на умовах співфінансування з державним бюджетом спрямували із сільського бюджету. Знайти ці кошти сільській владі вдалося завдяки співпраці із місцевим підприємством ДП «Перемога Нова».

-        Підприємство завжди активно долучається до реалізації соціально значущих для громади проектів у сфері освіти, культури, медицини та екологічної безпеки, інвестуючи таким чином у майбутнє громади. Відтак, на будівництво сучасної амбулаторії для жителів Будищенської сільської ради на умовах спонсорської допомоги ДП «Перемога Нова» надало майже 595 тисяч гривень. У сільському бюджеті таких коштів не було, - зауважує сільський голова Григорій Приходько. – Проте допомога цим не обмежилася. Керівництво підприємства спрямувало ще понад 138 тисяч гривень на матеріали та обладнання, а також підключення амбулаторії до електромережі.

Відтак, за словами підрядника, вже на початку вересня у Будищі має з’явитися нова амбулаторія, де всередині будуть світлі теплі кабінети і сучасне обладнання, а надворі – комфортне подвір’я. За словами сільського голови, оновлення – це те, чого нині потребує кожна сфера.

-        Наша громада забезпечена сімейними лікарями. Проблем з кадрами немає. А після відкриття нової амбулаторії будуть створені сучасні комфортні умови роботи для діагностування та лікування пацієнтів, - переконаний Григорій Приходько.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Серпень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31