В Новий рік з новою фігурою (продовження)

П'ятниця, 22 грудня 2017 08:32

Швидко і надійно схуднути з Надією Бурмакою.

www.nadiya.com.ua

Як визначити свою ідеальну вагу?

”Жахлива несправедливість – нервові клітини не відновлюються, а жирові – не вмирають”

Будь-яка формула для визначення норми ваги – умовна. Маса тіла і його вага індивідуальні для кожного з нас і зумовлені генетично, залежать від сукупності природжених і надбаних особливостей організму. Але певні усереднені стандарти є.

Формула Брока. Для чоловіків середньостатистичноі будови тіла нормальна вага визначається за формулою:

 МТ = Р – 100 (при  зрості 155-165 см)

МТ = Р - 105 (при зрості 166-175 см)

МТ = Р - 110 (при зрості більше 175 см),

Де МТ – маса тіла (у кг);

Р – зріст  (у см).

Для жінок, відповідно, із зростанням груп показників зросту маса тіла у всіх випадках має бути на 5% менша, ніж у чоловіків.

Популярним у визначенні ваги є також  Індекс Брейтмана

«Ідеальна» маса тіла у цьому випадку розраховується по формулі:

   Зріст (у см)  помножити  на 0,7, і з отриманого числа відняти 50.

Але треба розуміти, що поняття «Нормальна вага» достатньо індивідуальне і залежить від багатьох чинників: раси, етносу, віку, статі, процентного вмісту м'язової маси, щільності жирових відкладень, чистоти типу конституції, наявності певних діагнозів тощо. Точніше уявлення про власне тіло ви можете скласти за допомогою наших фахівців.

Ситуації, які потребують підвищеної уваги

„Смотри за собой – тогда за тобой будут смотреть мужчины

Є ситуації, коли апетит стає важкоконтрольованим. Тоді буває важко запобігти переїданню (з усіма витікаючими наслідками). Бажано навчитися розпізнавать і попереджувать їх. Ось деякі з тих, що найчастіше зустрічаються:

1. Накопичена втома.

2. Недосипання.

3. Емоційні перенапруження.

4. Фізичні перенапруження.

5. Вживання спиртного.

6. Передменструальний період.

7. Безпосередньо критичні дні.

8. Вагітність.

9. Передклімактеричний і клімактеричний періоди.

10.Період відновлення після операції під загальним наркозом.

11.Нудьга.

12.Посиденьки у гостях.

13.Відпустка.

14.Стан після активного купання.

15.Загострення хронічних захворювань, перш за все шлунково-кишкових.

16.Деякі форми депресій.

Сміх знижує вагу

 Якщо у житті щось не клеїться – викинь клей. Візьми цвяхи. Забий на все.

Кажуть, що посмішка – це поцілунок душі. З усміхненою людиною приємно знаходитися поруч, спілкування з похмурим – напружує.

А чи доводилося вам коли-небудь сміятися до сліз, до зведених м'язів? Якщо так, постарайтеся пригадати, що ви відчували відразу після нападу сміху. Звичайно це солодка знемога, очищення, душевний підйом.

Оздоровлююча і зціляюча дія сміху має під собою конкретну фізіологічну основу.

По-перше, добрий сміх зміцнює імунну систему. Збільшується рівень антитіл і білих кров'яних тілець, цим самим підвищується опір інфекціям.

По-друге, добрий сміх впливає на загальний обмін речовин. Покращується циркуляція крові, за рахунок чого активізується робота внутрішніх органів.

В-третє - зверніть на це особливу увагу - сміх тренує краще за спорт. Двадцять секунд інтенсивного сміху на три, а то і п'ять хвилин подвоюють частоту серцебиття. Аби досягти такого ефекту за допомогою вправ, потрібно три хвилини енергійно гребти веслами.

Про позитивний вплив сміху на здоров'я знали спрадавна. Відомий англійський лікар XVII століття Сиденгем відзначав: "Приїзд клоунів у місто має значення для здоров'я його жителів значно більше, ніж десятки мулів, навантажених ліками". А в Європі у середні віки говорили, що прибуття у місто бродячого цирку корисніше, ніж каравану з ліками. Вже тоді розуміли, що сміх і веселощі зцілюють.

Староіндійські медичні трактати рекомендують лікувати ангіну паралельно з  виконанням таких йогівських вправ, як, наприклад, "паща лева", ще і сміхом. М'язові навантаження в області глотки покращують кровообіг запалених тканин і сприяють швидкому одужанню.   Іммануїл Кант у книзі "Критика чистого розуму" писав, що сміх дає відчуття здоров'я, активізує всі життєво важливі процеси.

Про користь сміху говорило багато інших відомих людей. Наприклад, Фрідріх Ніцше у книзі "Так говорив Заратустра" радив: "Десять разів повинен ти сміятися протягом дня і бути веселим: інакше вночі тебе непокоїтиме шлунок, тому що він є батьком скорботи".

"Сміх -  найнадійніший засіб від всіх хвороб!" - любив повторювати Микола Гоголь. "Одна хвилина сміху замінює чарку горілки, сто грамів вершкового масла, три порції горіхового морозива і сприяє схудненню" - жартував відомий письменник.

Якось довелося читати про цікавий експеримент. Вагу людей виміряли до і після перегляду фільмів. З'ясувалося, що багато з тих, хто вибрав фільм жахів або трагедію, тяжчали від п'ятдесяти до декількох сотень грамів. Зате ті, що вибрали для перегляду гарну комедію, добре і від душі насміявшись, легко «спалювали» від СТА ГРАМІВ ДО ОДНОГО КІЛОГРАМА!

Легкі думки, оптимістичне сприйняття життя, позитивні емоції і почуття гумору – це найефективніша психологічна і фізіологічна база для швидкого схуднення! До речі, а ви теж чули вирази: «важкі думки» і «легкі думки» - які в народному фольклорі ілюструють той або інший настрій?

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Грудень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31