Футбольні вихідні

Вівторок, 17 жовтня 2017 12:31

На Покрову у Руській Поляні змагалися юні футболісти.

У суботу, з нагоди Дня Українського козацтва відбувся товариський матч з міні-футболу між дитячими командами Руської Поляни та Черкас (Дніпро-80). Руськополянські спортсмени здобули
перемогу з рахунком в 6:1. Організаторами футбольної зустрічі стали учителі місцевих шкіл В’ячеслав Гладун  та Юрій Холодницький.
Після змагань діти змогли скуштувати запашну «козацьку» кашу, яку приготував Василь Ненада за фінансової підтримки сільського голови Олега Гриценка.

У неділю, 15 жовтня, юні футболісти з Руської Поляни, Сагунівки, Геронимівки, Білозір’я змагалися за Кубок Федерації футболу Черкаського району. Командну згуртованість та витривалість продемонстрували руськополянці, які й стали переможцями турніру. Друге місце вибороли білозірці, третіми стали геронимівчани.

Переможців та призерів нагородили кубками та медалями. Урочисту церемонію нагородження проводив президент Федерації футболу Черкаського району Геннадій Омельченко.