У Нечаївці протягом трьох днів гартували «добровольців»

Середа, 04 жовтня 2017 10:13

З 29 вересня по 1 жовтня у селі Нечаївка пройшов військово-спортивний національно-патріотичний табір «Доброволець».

 Подібний вишкіл учні 9-11 класів Черкаського району пройшли вперше. Захід організував відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської райдержадміністрації за участі ГО «Всеукраїнський Молодіжний Рух «Національний Альянс», ВГО «Молодий Народний Рух», ГО «Юнацький корпус» та Черкаською крайовою командою УНСО. Під час таборування його учасники були позбавлені багатьох благ сучасної цивілізації − майже не мали доступу до мобільних телефонів та соціальних мереж.

− Проведення таких заходів – це, по-перше, вагома складова у системі патріотичного виховання молоді, а по-друге, чудовий спосіб урізноманітнити дозвілля старшокласників, зробити його більш активним та пізнавальним, − зазначає спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської райдержадміністрації Марія Шевченко. – За три дні школярі навчилися багатьом важливим елементам військово-табірної підготовки та дізналися чимало цікавих фактів з історії України та місцевого краєзнавства.

Учасників таборування в перший же день привітав голова адміністрації Анатолій Яріш. «Говорили про історію України, взаємоповагу та взаємодопомогу, активну участь громадян у суспільному житті села, району, країни», - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Насичена програма таборування включала вивчення тактик ведення бою, вихід із засідок, атаку, оточення ворога, а також тактичну медицину. Окрім того, досвідчені інструктори провели заняття з основ ножового бою й самооборони. Представники Черкаської крайової команди УНСО ознайомили школярів із різними зразками холодної та вогнепальної зброї, показали як розбирати та збирати автомат Калашникова, провели заняття з мінно-саперної справи. Ідеологічні лекторії проводили члени Молодіжного руху та «Національного альянсу». Також учні почули спогади бійців про сьогодення війни та Революцію Гідності. А на тлі цього - раптові збори, нічні сигнали тривоги, засідки по дорозі до табору чи під час проведення занять. З початку таборування учасники розділились на 4 рої, а вже до закінчення заходу утворили одну спільну потужну команду. У ході виконання завдань юнаки та дівчата навчилися бути відповідальними за побратимів та свою команду.

− Атмосферу заходу неможливо передати словами, це просто незабутні емоції, − ділиться враженнями медпрацівник Катерина Оріховська, −  Табори такого типу не лише гартують фізичну підготовку молоді, але й зміцнюють моральний дух та патріотичні настрої школярів.

− Дякуємо Черкаському відділенню поліції,, Черкаському міськрайонному відділу управління ДСНС України, сільським головам сіл Вергуни, Думанці, Сагунівка, Будище, Руська Поляна, Геронимівка, Чорнявка, Байбузи, представнику ДП «Черкаситорф», директору Нечаївської ЗОШ I-II ступенів, депутату обласної ради Віталію Веретільнику, директору Черкаської райспоживспілки, а також директорам підприємств СТОВ «Колос», ПАТ «Птахофабрика «1 травня», ТОВ «РВД Агро», ПРАТ «Черкасирибгосп», − підсумував начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської райдержадміністрації Сергій Бовт.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30